Wpis z mikrobloga

Sylwestra jak rok temu spędze u bezrobotnego wuja alkoholika na zasiłku, który ma zadłużone mieszkanie na 50 k bo jego była kobieta narobiła zadłużenia i niedługo zostanie wywalony i będzie prawdopodobnie bezdomny bo do roboty nie pójdzie bo narzeka na zdrowie a miał chłop potencjał ale go zmarnował jak nie jeden z nas...generalnie to będziemy oglądać sylwester z polsatem albo innym Tvn'em przy litrze wódki i zakąskach możliwe, że dwóch kolegów jego dołączy jeden alimenciarz alkoholik obecnie bezrobotny i trzeci również alkoholik po próbie samobójczej, ogólnie doborowe towarzystwo nie są lumpami inteligentni z poczuciem humoru, tylko zdeptani przez życie i pewne czynniki na które nie mieli wpływu i oczywiście przez baby, będzie jak zwykle co wspominać a nie z jakimiś julkami na balach tańcząc i przytulając się a potem peklując czy z drugimi połówkami na domówkach.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #samotnosc #depresja #sylwesterzwykopem #alkoholizm #bezdomnosc #takaprawda #przegrywpo30tce
TTedbundYY - Sylwestra jak rok temu spędze u bezrobotnego wuja alkoholika na zasiłku,...

źródło: fghjk

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: Zazdro, szykuje się całkiem spoko imprezka.

A co do tego zniszczenia przez zycie - jak mialem lat 15 to się zastanawiałem jak tacy ludzie istnieją i żyją co nie chodzą do pracy, czy nie chcę mieć swoich pieniędzy i żyć jakoś normalniej? Teraz mam ponad 30 i w pełni ich rozumiem. O co mają walczyć i o co się starać skoro do jakiejkolwiek pracy nie pójdą to ZAWSZE będą
  • Odpowiedz
  • 2
@mieszkamzmamusia: do wuja często chodze bo mu obiad przynosze to czasem tam siedzą i dywagują nad sensem życia przy butelce wódki, poza sylwestrem tylko na cześć z nimi jestem albo na ławce jak spotkam to chwile sie pogada nic poza tym.
  • Odpowiedz