Wpis z mikrobloga

Jakie kanały na yt mają najlepsze tutoriale/tipy jak grać w tą grę? Ostatnio w fife to lomocilem w 13, teraz gram w #eafc24 od 10 dni i od każdego dostaje na łeb. Ledwo wbiłem 8 ligę ale tam już nic nie mogę wygrać, do mistrzostw nie idzie się zakwalifikować XD więc gram tylko SB z botem. Musze być mega #!$%@? bo nawet ten Haland co każdy go krytykuje to przestawia moich obrońców i laduje z każdej pozycji. Nie potrafię totalnie bronić, a i ze strzelaniem mam problemy bo ich bramkarze wszystko bronią, a ich zawodnicy doskakują od razu do moich, że nawet nie idzie się obrócić.
#fut #fc24
  • 7
@agsbajahs strzelanie to z botem tragiczne być nie powinno. Stosuj drybling z r1, a nie tylko dzida z R2. Dodatkowo w obronie odbieraj w miarę możliwości kółkiem(mowa o ps5) i korzystaj z kontroli tempa na L2. Z czasem przyjdzie wprawa. No i możesz też przejść kilka tutoriali w grze w sekcji naucz się grać czy jakoś tak
@agsbajahs Ale w jakim sensie zaawansowaną? Mi chodzi o sytuacje, jak musisz odebrać piłkę w obronie, to wtedy też trzeba ogarniać z L2, żeby nie ominąć przeciwnika na sprincie xd
@agsbajahs ja bym nie polecal tak jak kolega wyżej korzystać z opcji odbioru kółkiem na początek, bardziej polecam używanie pressingu 2 zawodnika (L1) a zawodnikiem nad którym masz kontrolę próbować antycypowac podanie i ustawiać się odpowiednio. Nie polecam używania czystego odbioru blisko pola karnego na sam początek bo będziesz się obcinał albo robil karne, jak trochę poznasz mikroruchy to wtedy dołożysz sobie wytimingowane odbiory. Boty w fifie w obronie często lepiej się