Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja
Zanim zacząłem pracować moim celem było E46 330.
Jak już na nie uzbierałem to bardziej mi się spodobało E92 i porzuciłem E46. Gdy miałem hajs na E92 i zobaczyłem, że mustang jest w zasięgu ręki to porzuciłem E92 a potem mustanga na rzecz 435i.

Wczoraj przeglądając samochody widzę, że trochę dokładając zamiast BMW mogę mieć Caymana 2.7 2014r.
Zawsze to lepiej brzmi jak ktoś zapyta:
K: Czym jeździsz?
J: Porsche

Koszty utrzymania jak się nic nie wysypie to 1,5-2k rocznie + ubezpieczenie.

Co myślicie o takiej furce?
xmadesio - #samochody #motoryzacja
Zanim zacząłem pracować moim celem było E46 330.
J...

źródło: 79169f41-5cd2-4e09-a42d-ed1641d99c29

Pobierz
  • 151
Koszty utrzymania jak się nic nie wysypie


@xmadesio: ( ͡° ͡°)

no furka zajebista nie ma co ukrywać.

Ile ten cayman, 250k gdzieś? Oczywiście za tyle możesz kupić trochę szybszą NOWĄ tesle gdzie generalnie jedyne koszty to płyn do spryskiwaczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WykopanyDzon: Ja tam jak cos ogarniam telefonicznie i sie gosc pyta to mowie np 330i z 2002, albo 330d 2006, i tyle wystarcza, typ juz wie ze to jakies e46 czy e90, w modelach rozne silniki roznia sie oznaczeniem, jak ktos mowi ze ma 316d a 318d z 2001 to wiadomo ktory jest ktory, wspolczuje passaciarzom co musza za to pamietac dokladne kody silnika bo jakies hwdp213769 rozni sie minimalnie od
@WykopanyDzon
typie XDD
Zajebiście teraz schodzisz na temat oznaczenia na bagażniku, a zacząłeś o nazwach kodowych modeli dając przykład E46 jako serii 3 i dając super informacje, że wyższy numer oznacza wyższej klasy pojazd, idąc twoją logiką i przeświadczeniem, że BMW "ma bardzo klarowne oznaczenia" napisz który model: F10 czy F30 jest modelem wyższej klasy i dlaczego
@xmadesio: To opowiem Ci anegdotkę z mojego życia o Porsche. Otóż mój sąsiad, zarobas, i to taki co ma wszystko - piękną młodą żonę, dwie ładne córki, trzy firmy i cztery samochody - zapytał mnie, jakże uprzejmie, co to za fajny samochód sobie kupiłem. No i pochwaliłem się swoim nowiutkim, salonowym Volkswagenem. Sąsiad ogląda, mówi, że fajne auto, ale on to się nie orientuje ile to kosztuje bo mu wszystko kolega
@cochese: Wiem, wiem. Bardziej mi chodziło o wygląd zewnętrzny i nie jako wewnętrzny. VW jest bliżniaczy do Cayenne.
Stąd też absurdalna cena Touraga jak na vw. Gdyż za tą cenę można mieć Q7 o podobnym standardzie (jeśli chodzi o wyposażenie czy silnik) lub nieznacznie dokładając.
@Dorianek:

ty to jednak jelop jestes xD pisalem wlasnei zupelnie cos innego xDDD

jakis typ sie sprul ze bmw ma #!$%@? nazwy modeli bo jakies E46 E39 itp i ze jest nieintuicyjne
to ja mu napisalem ze to NIE sa nazwy modeli tylko WEWNETRZNE KODY PRODUCENTA
i ze im wyzszy numer modelu (MODELU czyli seria 3 seria 5, x3,x5 itp a nie #!$%@? KODY E90 E60) to oznacza wyzsza klase samochodu