Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja
Zanim zacząłem pracować moim celem było E46 330.
Jak już na nie uzbierałem to bardziej mi się spodobało E92 i porzuciłem E46. Gdy miałem hajs na E92 i zobaczyłem, że mustang jest w zasięgu ręki to porzuciłem E92 a potem mustanga na rzecz 435i.

Wczoraj przeglądając samochody widzę, że trochę dokładając zamiast BMW mogę mieć Caymana 2.7 2014r.
Zawsze to lepiej brzmi jak ktoś zapyta:
K: Czym jeździsz?
J: Porsche

Koszty utrzymania jak się nic nie wysypie to 1,5-2k rocznie + ubezpieczenie.

Co myślicie o takiej furce?
xmadesio - #samochody #motoryzacja
Zanim zacząłem pracować moim celem było E46 330.
J...

źródło: 79169f41-5cd2-4e09-a42d-ed1641d99c29

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@prezeees: na samochody z klasą, sprzedają Panamere z Japonii a w aukcji napisane jest że full roczny przegląd w nieautoryzowanym serwisie 2.5k czy to prawda niebwiem ale to o czym pisze autor posta to może być prawda :) ja się osobiście nie interesowałem :)
  • Odpowiedz
kurna, chyba nikt nigdy nie zapytał ;(

może nie takie towarzystwo


@SpalaczBenzyny: mnie też nie, ale biorę pod uwagę, że środowisko osób, które zaczynają przygodę motoryzacyjną od marzenia o szrocie bez kierunków, może być dość specyficzne ;)
  • Odpowiedz
@xmadesio: Znam rodzinę bardzo zamożnych dentystów. Zrezygnowali z Porsche, gdyż za sam serwis hamulców były jakieś chore PLNy. Więc odradzam jeśli jesteś jeszcze na etapie gdzie szanujesz pieniądz.
  • Odpowiedz
  • 0
@xmadesio wiesz że to pali 15 l/100 ale wysoko-oktanowej 98.
Przejechanie Zakopane Trójmiasto w jedną stronę to jakieś 700 zł.
Części z kosmosu. Ogumienie też tanie nie będzie.
Ubezpieczenie boli.
Taki samochód bierze się nowy w leasingu inaczej ma się własny warsztat i jeździ sporadycznie kilka weekendów w roku.
  • Odpowiedz