Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja
Zanim zacząłem pracować moim celem było E46 330.
Jak już na nie uzbierałem to bardziej mi się spodobało E92 i porzuciłem E46. Gdy miałem hajs na E92 i zobaczyłem, że mustang jest w zasięgu ręki to porzuciłem E92 a potem mustanga na rzecz 435i.

Wczoraj przeglądając samochody widzę, że trochę dokładając zamiast BMW mogę mieć Caymana 2.7 2014r.
Zawsze to lepiej brzmi jak ktoś zapyta:
K: Czym jeździsz?
J: Porsche

Koszty utrzymania jak się nic nie wysypie to 1,5-2k rocznie + ubezpieczenie.

Co myślicie o takiej furce?
xmadesio - #samochody #motoryzacja
Zanim zacząłem pracować moim celem było E46 330.
J...

źródło: 79169f41-5cd2-4e09-a42d-ed1641d99c29

Pobierz
  • 151
@xmadesio: kupujesz auto aby się pokazać? To raczej szybko ci się znudzi. Cztery cylindry nie brzmią ale "podobno" prowadzi się lepiej od beemek i 911 także... kiedyś i'm gonna try. Wiem jedno - z beemek/merców/audi (tylko nówki miałem) się wyleczyłem. Płacisz kupę forsy za auto premium a obsługa ani auto wcale premium nie jest. Lepiej wziąć dwa autka i zaoszczędzić.
@xmadesio szczerze sam zbieram sobie powolutku na caymana, z miejsca odpada S 3.4L bo jednak boję się kosztownego remontu silnika
Na razie katuję e61, ale doszedłem do wniosku że na luj samotnemu chłopu po 30 duże kombi, wchodzi kryzys wieku średniego i jednak chcę jeszcze przez chwilę mieć coś co przyniesie mi uśmiech na usta ( ͡º ͜ʖ͡º)
@XpedobearX: e chyba prowadzenie i generalnie sportowy charakter lepiej wygląda w E90, ale przez to są zwykle zakatowane. Poza tym niesławne panewki w BMW... C63 z wyglądu fajne, silnik spoko, ale skrzynia tylko 7 biegów i ten dźwięk taki ordynarny, nie pasuje mi. ISF jest stonowany, nawet jeśli chodzi o dźwięk.