Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dodatkowo jest już przesyt tego gowna wiec #!$%@? internetowe stanie się passe


@pav40: a sam się ostatnio zastanawiałem, kiedy ludziom się znudzi ta wszechobecna golizna. Zauważyłem niedawno po sobie, że od jakiegoś już czasu męczy mnie to wypinanie dup na lewo i prawo. Kiedyś jeszcze potrafiłem specjalnie się przyjrzeć jakiemuś zdjęciu albo obejrzeć kilka razy krótki filmik z atrakcyjną panią, a teraz? Widząc erotykę od razu przewijam. Wyjątkiem jest wykop, gdzie
@bezprzypau To tylko kwestia czasu a idiotki myślą ze będą zarabiać tak całe życie.Kiedy to nastąpi?Myśle ze pierwszym znakiem będzie kwik świń ze za mało zarabiają na dupie co ma już miejsce.Jeszcze są takie co #!$%@?ą ze są samodzielne,nie potrzebują facetów bo samowystarczalne ale idiotki nie pamiętają kto za to płaci.Ja już słyszę kwik i obstawiam ze to końcówka.Jest taka fagata która czekała do końca bo myślała że im później tym więcej
@fanmarcinamillera: jak jest antykapitalistką do rozdaje za free swoje softy lub za darmo można się umówić na cimci rimci? Ewentualnie wymianę barterową za koszyk wędlin? ;p
No bo jesli ona korzysta ze swojego ciała i sprzedaje fotki i filmy zarabiając na rynku spermiarskich/simpowych mężczyzn - to jest to mega hipokryzja.
@fanmarcinamillera: A ja jestem gayem i razem z drugim chłopem tworze tradycyjną konserwatywną rodzine, gramy w gierki chodzimy na kebaby i jest fajnie a wy sie #!$%@? z tymi borderkami alternatywkami i innym gównem, wchodźcie w otwarte cuckoldowskie ""związki"" a potem ona i tak zgoli łeb i zr00ha sie z murzynem albo ciapusem jahahaha.
Homoseksualizm nowym filarem starej zachodniej cywilizacji tak jak za greka i rzymianina, wszystko wraca do korzeni a
Pobierz WujaTHC - @fanmarcinamillera: A ja jestem gayem i razem z drugim chłopem tworze trady...
źródło: DXXeYKuWkAAUc__
@Mamaboss: kobieta ma łatwiej bo wystarczy że znajdzie sobie lepiej od siebie zarabiającego chlopaka i już wtey srednie zarobki tak nie bolą. Jak facet średnio zarabia to juz od razu część kobiet mówi nie.