Wpis z mikrobloga

@Janusz-Goldstein: xDD zacząłem oglądać obrazek od prawej u dołu, pomyślałem sobie o ukraina, ciekawe czy ktoś pomyśli przerobić na banderowców, patrzę w lewo a tam ruscy xd no i widzę po komentarzach że nawet nie musiałem czekać xd
ojejej zabolało fajnokijowiaka biednego? :///


@Janusz-Goldstein: lepszy fajnopolak oceniający całą historię od początków do najnowszej na temat zachowań i polityki rosji, niż konfiarze czy inne ruskie onuce pałujące wiplera do epizodu historii najnowszej ukrainy.

Wołyń był tragedią, ale porównywanie całej ukrainy do rosji przez ten pryzmat to jak porównywanie np. ostatniej strzelaniny w pradze z ofiarami wśród cywili, do np. ofiar cywilnych całej drugiej wojny światowej.

Ruscy są gorsi od ukrainców
Właściwie to zarówno jedni jak i drudzy byli naszymi wrogami


@Janusz-Goldstein: ta, szczególnie że przez kawał historii ci drudzy byli pod panowaniem Polskich możnowładców, a ci pierwsi byli odwiecznymi wrogami.

A w historii współczesnej ci drudzy byli i są coraz bliżej relacji "przyjaznych", a ci pierwsi tak jak byli tak nadal są wrogo nastawieni. Szczególnie że jednak ci pierwsi grozili i nadal grożą Polsce siłowo.

Tu nie ma idealizowania, tylko przez