Wpis z mikrobloga

Powiem Wam ze ostatnio zlapałem rozkminę jacy ludzie to brudasy. Siłownia #mcfit Wa-wa. Nie ma dnia zeby minimum jeden z 3 kibli (wiekszosc czasu są to 3 kible na raz) nie był obsrany, obryzgany moczem, ojszczany po bokach kibla, uwalone podajniki papieru. CO jakis czas wpada gorszy widok "narty" z gówna na plastikowym sedesie. Ostatnio jeden kibel sie zapchał to zamiast korzystac z dwoch innych to ktos #!$%@?ł gruzu pod sam korek i zostawił taki jebiący kopiec kreta.
Osobiscie nigdy po sobie nie zostawiam takiego chlewu- najzywczajniej w swiecie byłobymi wewnetrznie wstyd za siebie.
Po czym wchodzę juz na salę- siłowni umieszczonej w centrum stolicy, i z tą myślą o chlewie w kiblu patrzę z ciekawoscią po ludziach a tam żelusie, pełna estetyka, kolorowe tatuaże, moda męska sportowa jak z katalogu, każdy jeden odpicowany i pięknie wyglądający.
Nie domyśliłbyś się ze za któryms z tych estetów kryje sie brudas i niewychowany burak gorzej niz tirowiec na zajezdni z darmowym sraczem. Nie wiem jak u kobiet ale niektorzy faceci to obskórne brudasy.

Co do syfu z tego widzę ekipa sprzatajaca wpada raz- o godz 22 wiec jak ktos z rana przeniesie swoje nawyki brudasa z chaty w miejsce publiczne to cały boży dzień inni muszą się z tym brudem męczyć.
Wesołego jajka, czy coś tam.

#silownia #warszawa #bekazpodludzi #zalesie #patologiazewsi
banicjant997 - Powiem Wam ze ostatnio zlapałem rozkminę jacy ludzie to brudasy. Siłow...

źródło: images

Pobierz
  • 12
@banicjant997: A kurła dej spokój. Moja jest całodobowa i bezobsługowa - dzisiaj rano w szatniach był taki syf, puste butelki po wodzie - bo wiadomo, panowie kieszonkowi Herkulesowie nie mają siły odnosić talerzy na miejsce, a co dopiero pustych butelek wyrzucać; ręczniki papierowe #!$%@? po podłodze, o kiblach sie nie wypowiem, bo jak śmierdzi to nawet nie włażę. Siłacze pierodoleni.
Ostatnio jeden kibel sie zapchał to zamiast korzystac z dwoch innych to ktos #!$%@?ł gruzu pod sam korek i zostawił taki jebiący kopiec kreta.


@banicjant997: XDDDDDD Po pierwsze skąd wiesz XD Po drugie jprdl - nie wyobrażam sobie srać na czyjeś gówno XDD
@banicjant997: Chodzę na siłownię po 22 zazwyczaj, to w babskim gorszy syf niż na męskiej części .

U mnie akurat dbają o czystość , bo 2000 ludzi w ciągu dnia przechodzi przez siłownię. Ale jak na nockę przychodzi sprzątać Patus co tylko zioło jara zamiast robić robotę to strach prysznic wykonać po treningu , bo nie wiadomo czy użył chemii i szczotki czy jednak tylko wodą spryskał kabiny - wiadomo dzień