Wpis z mikrobloga

Wykop usunął znalezisko https://wykop.pl/link/7314629/ucieklismy-z-kanady-przed-ideologia-gender z ponad tysiącem wykopów jako informacja nieprawdziwa. Na jakiej podstawie? Nie mam pojęcia. Pewnie bym zlał temat, ale osobiście znam rodzinę z Kanady która dokładnie z tych samych powodów zjechała do Polski po latach i mnie zagotowało że przez kilka urojonych zgloszeń lewactwa moderacja coś takiego usuwa z "niezależnego" portalu. Link do źródła https://wpolityce.pl/swiat/675690-nasz-wywiad-ucieklismy-z-kanady-przed-ideologia-gender #bekazlewactwa #afera
  • 25
  • Odpowiedz
No tak, jak Onet czy WP wymyśla listy od czytelników to śmieszne a jak wPotylicę wymyśla niedorzeczne, propagandowy wywiad to już dobrze i nie można tego uznać za informację nieprawdziwą?
  • Odpowiedz
  • 395
Na jakiej podstawie? Nie mam pojęcia.


@DzikWesolek: Jest napisane na jakiej podstawie. Na podstawie mojego wpisu gdzie podałem wiele źródeł z renomowanej prasy pokazujących, że żadnych dzieci identyfikujacych się jako zwierzeta afirmowanych przez szkoły w Ameryce nie ma, wszystkie zapytane o to szkoły które były o to oskarżane odpowiadały, że nie ma u nich takich uczniów. To jest fake news tak mocny, że nawet politycy partii Republikańskiej w USA go powielali.
  • Odpowiedz
@DzikWesolek: wstaw sobie zamiast LGBT do tego wątku kosmitów. To jest masło maślane ten wywiad. Duże epitety jak wchodzenie z butami. A przykład tego jeden w dodatku oparty na internetowym trollingu. Moim zdaniem to artykuł pisany pod tezę.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Litter_boxes_in_schools_hoax

Zanim AI potrafiło robić filmiki, które są kłamstwem (podkładanie głosu) to ludzie potrafili pisać kłamstwa i to robili. Bierz na to poprawkę.
  • Odpowiedz
  • 10
@R187: Dowodem są moi znajomi z Kanady których wypowiedzi pokrywają w 90% z tym co tam przeczytałem. Nawet przez moment myślałem że to z nimi wywiad. Fakt, nie mówili nic o kotach, ale kontekst uwarunkowań z jakimi mieli tam do czynienia się pokrywa. No sorry, ale jednak bardziej wierzę im jako bezpośrednim świadkom. Wikipedia to też śmietnik jak cały internet.
  • Odpowiedz
@DzikWesolek: Ciul tam z lgbt. To mojego januszexu powrócił ukrainiec z emigracji do Kanady. Powodem była patologia na ulicach, nawet w centrum stolicy. Nie było wyjścia z domu żeby nie obskoczyli cię narkomani. Gość był załamany bo jeszcze wziął dzieci z sobą. Wytrzymał miesiąc. Cieszę się że wrócił bo to fachowiec jest.
  • Odpowiedz
Fakt, nie mówili nic o kotach,


@DzikWesolek: Ale to znalezisko weszło na główną właśnie przez opis o koto-dziecku. :D Wykopki w większości wykopują po tytule i opisie, a nie treści. A jeśli faktycznie masz takich znajomych to namów ich do opisania relacji albo jakiegoś AMA o swoich doświadczeniach, bo temat jest ciekawy, artykuł z głównej zawierał właśnie papkę z neta pomieszanie prawdy z gówno prawdą więc dobrze, że spadł bo jaki
  • Odpowiedz
@DzikWesolek mordo, ty poważnie podajesz jako dowód to, że twój znajomy z Kanady coś powiedział xd? Przecież to wrecz książkowa manipulacja, co tu robisz. To po prostu kolejny człowiek który w tego fejka uwierzył.
  • Odpowiedz
@DzikWesolek: artykuł wygląda jak napisany przez bota z chwytliwymi hasełkami, więc nie dziwię się, że uznano go za fałszywy.

Mamy tu katoli oburzonych, że za mało innych katoli się sprowadza, chodzą na marsze pro life, jęczą ma dostępność aborcji, eutanazji czy legalnej marihuany. Pride month nazywają miesiącem pychy xD I oczywiście kolejne hasełko „ideologia gender”. Potem mamy marudzenie, że jest za mało białych (xD) i że sprowadza się za mało ludzi
  • Odpowiedz
@DzikWesolek: powiedz mi jak to jest, że wysrywy wymyślone na Onecie są zakopywane i każdy ma to w dupie, a wysrywy wPolityce o wymyślonej "rodzinie z Kanady" mają jakiś specjalny status?

Pewnie bym zlał temat, ale osobiście znam rodzinę z Kanady która dokładnie z tych samych powodów zjechała do Polski

a ja znam rodzinę z Polski, która wyjechała do Kanady 20 lat temu i nie ma ochoty wracać, w dodatku w
  • Odpowiedz