Wpis z mikrobloga

Jaki rodzina ma stosunek do was stosunek, bo brat czasem mnie wyzywa od przegrywów i piwniczaków i ,że nie mam znajomych. Tak to tylko trochę rodzice, a tak to nikt. Matka mówi, że mam depresje i trzeba mnie dać do lekarza, bo nie chcę z nią rozmawiać, ale jak mam z nią rozmawiać jak słyszę jakie głupoty gada to ,aż ręce opadają. Chłop dopiero 20 lat , a już wie, że czeka go samotność do śmierci
#przegryw #neet #s----------e #depresja #samotnosc #oswiadczeniezdupy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nemayu: co do ożenku, to był już w swoim życiu na około stu randkach od 2009 i nic z tego nie wyszło, nawet z kobietą nigdy nie mieszkal. A co do drugiego, to on nie umie sie ostrzyć głowy nawet jedna długością na ,1mm i mnie woła żebymu pomógł ,to irytujące, że poddaje się przy tak prostej czynności
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: Nie pytam o wymówkę dla twojego zachowania, ale jaki masz w tym cel. Nie pytam o niego, ale o CIEBIE.
Mówisz mu to i co dalej? Czujesz się lepiej i idziesz sobie zwalić, czy o co ci chodzi? Czerpiesz chociaż przyjemność z tego poniżania czy robisz to ze zwykłej głupoty?
Przysługi mu tym żadnej nie robisz, to akurat jest pewne. Krzywdzisz swoją rodzinę, więc jeśli nawet nie masz z tego przyjemności, to wracamy do mojego oryginalnego pytania:
Po co mu to mówisz?

[...] i mnie woła żebymu pomógł ,to irytujące, że poddaje się przy tak
  • Odpowiedz
@Nemayu: mieszkamy razem, ponad 30-letni chłopy, celu żadnego w tym nie ma, nie mamy już o czym gadać, bo wszystko się przegadało, to bredzimy takie głupoty, on mi i ja jemu, on np kuleje ze mnie, ze jezdze rowerem w pyszne. Tu nie ma żadnego obrażania, ponizania, tylko takie ironiczne przytyki słowne, Co do poddawania się, to zawsze muszę wszystko za niego robić, czy to dętke mu wymienić w rowerze,
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia:
To zmienia postać rzeczy. Jednak:

nie mamy już o czym gadać, bo wszystko się przegadało, to bredzimy takie głupoty, on mi i ja jemu


a on nawet jak mu sie wytlumaczy, to nie umie nic zbytnio, nie
  • Odpowiedz