Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, jak mnie moja dziewczyna #!$%@?ła. Mam dietę rozpisaną na cały tydzień, makro rozpisane praktycznie idealnie. Dzisiaj na obiad miałem mieć dwa burgery (dwie buły, 200g mięsa wołowego i dwa plastry sera żółtego), ja zadowolony, że sobie #!$%@?ę mój ulubiony obiadek, ale oczywiście moja dziewczyna musiała dać popis. Zamiast burgerów zrobiła mi rybę z ziemniakami. Jak to zobaczyłem to miłosiernie się #!$%@?łem, zapytałem się czy ją nie #!$%@?ło przypadkiem, a ona w płacz. Prawie jej wtedy #!$%@?łem z nerwów. Wyszedłem z domu, trzasnąłem drzwiami, dobrze że mam przynajmniej szejka proteinowego. Zajebiste te święta się zapowiadają.

#mikrokoksy #dieta #wigilia #gorzkiezale
  • 7
@Kremufka2137: Ta mu mówi, że przyniosła zupe, a ten odpowiada co to za gówno, potrzebuje kurczaka z ryżem, KURCZAKA Z RYŻEM, a ta zdziwiona odpowiada, że jak to codziennie? a ten, oczywiście, że codziennie bo musi mieć forme zrobioną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Liryczne_MMA: Ja swojej też miałem właśnie ze swoją spinę. Prosiłem ją o versa gripps do rumuńskiego pod choinkę. Tłumaczyłem jej to jak krowie na rowie. Pół godziny temu rozpakowałem prezent, a tam #!$%@? rękawiczki z Olimpu. Autentycznie, mało brakowało, żebym je założył i jej w nich przypoerdolil, ale się powstrzymałem, bo znowu poleci do sąsiadów. Pedalskie rękawiczki...