Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #zwiazki #poznan

Pytanie na poważnie: która aplikacja będzie dla mnie lepsza: Tinder czy Badoo?
Lvl 42 here, mieszkam w dużym mieście, szukam pokrewnej duszy w wieku podobnym. Dzieciaki mi nie przeszkadzają (sam mam swoje), ważne dla mnie jest ogarnięcie życiowe i rigcz. Nie randkowałem od ponad 20 lat i tego typu aplikacje to dla mnie czarna magia. Przyjmę wszelkie konstruktywne rady.
PS. Wszystkiego dobrego na Święta.
  • 23
@major64: przypadkiem pobrałem tą apkę. Nie znam Tindera, ani Badoo inaczej niż z słyszenia. W Boo, ludzie są z całego świata. Dopasowania na podstawie zainteresowań, znanych języków i inne czary. Są też fora do rozmów na różne tematy itd. Nie szkodzi sprawdzić. Poklikalem z ciekawości i usunąłem
Pytanie na poważnie: która aplikacja będzie dla mnie lepsza: Tinder czy Badoo?


@major64: Ani jedno ani drugie. To znaczy nie upieram się że tu się nie da nikogo sensownego znaleźć, ale to największe molochy, z coraz gorszą opinią. Możesz założyć konta na obu tych apkach, ale nie traktowałbym ich priorytetowo w poszukiwaniach.

W Twojej sytuacji i z Twoim targetem poleciłbym coś bardziej oldskulowego - sympatia/przeznaczeni/edarling. Znajdzie się tam nieco osób z
@major64: @Shirde-_- na Boo nikogo nie ma. Tinder to ściek, siedzą tam albo dla atencji i promowania instagramie albo są takie, co szukają księcia z bajki. Później wchodzisz po 3 latach i widzisz te same ryje.
Badoo w mojej okolicy to same karyny z biedronki, Grażyny z nadwagą po zawodówce.
Bumble jako jedyne jest sensowne. W miarę normalne dziewczyny, a dodatkowo to one muszą się odezwać pierwsze, więc masz pewność, że