Wpis z mikrobloga

@ShineLow u mnie hidden and dangerous demki z CDA rok 1999. Gowniak 9 lat w pierwszej misji chyba 30 minut skradalem się do pierwszej chatki i mostu. Immersja tak mocna jakbym tak był. Teraz całą misje przejdę w 5 minut. Eh
  • Odpowiedz
@ShineLow: najlepsza wersja Call of Duty jaka w ogóle wyszła. Świetna fabuła, grafika i grywalność. Tryb multiplayer mistrzostwo, świetnie zbalansowane mapki - spędziłem tam kilkaset jak nie kilka tysięcy godzin. To se ne vrati
  • Odpowiedz
@ShineLow: do tej pory najlepsza kampania singlowa w CoD. Pamiętam, jak napaliłem się potem na Modern Warfare 2 i pomimo kilku kultowych fragmentów (początek gry, remember no russians, czy nawet bitwa o mcdonalda XD) ostatecznie czułem zawód. Za dużo efekciarstwa, za mało takiego klimatu jak w pierwszym MW.
  • Odpowiedz
  • 7
@ShineLow Pamiętam jaki to był szok graficzny i narracyjny po premierze. Żaden Call nie miał tylu zapadających w pamięć misji co pierwszy Modern Warfare.
  • Odpowiedz
@Vahn ooo +1, u mnie jeszcze przeciągało sie to na sylwester i pamiętam, że oderwałem się na jakieś 30 sekund zobaczyć przez okno fajerwerki, ale zaraz wracałem do biurka, bo w codzie były lepsze xd
  • Odpowiedz
@ShineLow: sam byłem graczem mw i to nawet sporo czasu, do tego potem jak odkryłem tryby zombie to w ogóle mnie pochłonęło. Fabułę przeszedłem kilkukrotnie, żaden cod oprócz cod2 mnie tak nie wciągnął. Ale nie można odmówić tego że mw2 na pewno miało lepsze multi, tam były lepsze nagrody za killstreaki typu nuke, wleciały na yt najlepsze montaże 360noscope i różne takie. Ale mnie to ominęło.
  • Odpowiedz
@ShineLow w tą grę to już na studiach grałem jak sobie własny komputer kupiłem po wakacyjnej pracy. Gra oczywiście ze świeżej dystrybucji od oryginalnego dystrybutora co miał biuro na stadionie dziesięciolecia ????
  • Odpowiedz