Wpis z mikrobloga

@Grzesiok: "dobre" jest w tej wojnie to, że uświadomila nowemu pokoleniu o tym że ruskie to mordercy i zbrodniarze,
Bo był już taki moment że młodzi ludzie zaczynali traktować taką ocenę ruskich jako pierydzielenie boomerow, oni przecież znali ruskich z memow, Czelabińska, itd.. jako śmiesznych pijaków, co im gorąco przy -30, ale zupełnie niegroźnych. A teraz to już nawet dzieci w szkole wiedzą kim naprawdę są ruskie, szczególnie dzieci wiedzą oni
@SpalaczBenzyny: ja moje dzieci od najmłodszych lat uczyłem, że Rosjanie to zwierzęta i wyroby człekopodobne - mam w Rosji rodzinę i wiem jaka tam jest bezmózga patologia. Mieszkają w Czelabińsku i na 144 mieszkania jest jeden sprawny kibel - woda z kranu jest tylko zimna i podgrzewają ją 50- letnią grzałką elektryczną (za to kaloryfery grzeją na maksa przez cały rok również latem). Grzecznościowo słucham ich pieprzenia, że Rosja lata w
@Grzesiok: Tylko że Rosja byłą imperialna i brutalna już na długo przed Sowietami, jest to naleciałość po Mongołach z czasów średniowiecznych, to nie tak że ZSRR zrobił z nich takich ludzi, bo taka mentalność już wynikała z czasów carskich. A ZSRR to nie to samo co Rosja, bo to był twór ponadnarodowy, bolszewicy zwalczali kulturę rosyjską, nie było miejsca na nacjonalizmy bo ideą która miała wszystkich spajać był komunizm. Rosjanie byli