Wpis z mikrobloga

Czternaście lat temu (23 grudnia 2009 roku) kibice otrzymali prawdziwy prezent świąteczny - Michael Schumacher ogłosił swój powrót do Formuły 1.

Licznik 91 zwycięstw, który osiągnął, wygrywając wyścigi dla zespołu Benettona i Scuderii Ferrari nie powiększył się, ale przynajmniej udało mu się zdobyć swoje ostatnie 155 podium podczas GP Europy 2012, oraz ostatnie pole position (GP Monako 2012, kara na starcie powoduje, że to pole position nie jest wliczane w statystykę).

#abcf1 - mój tag o historii i współczesności Formuły 1, zapraszam :)
#f1 #mercedes #schumacher #ciekawostki #historia
jaxonxst - Czternaście lat temu (23 grudnia 2009 roku) kibice otrzymali prawdziwy pre...

źródło: Mercedes-Formula-1-08F1GP-Valencia8511

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Na chwilę obecną wiadomo coś o stanie Schumachera po wypadku narciarskim?
Jest z nim jakiś kontakt, cxy pozostaje bez kontaktu, przykuty do łóżka?
  • Odpowiedz
"Czternaście lat temu (23 grudnia 2009 roku) kibice otrzymali prawdziwy prezent świąteczny" - myślałem że chciałeś napisać o wypadku na nartach i myślę co on #!$%@??
  • Odpowiedz
@jaxonxst: minusy dla tego bandyty taranującego wszystkich kiedy nie udawało mu się wygrać w sportowej walce tutaj
w dzisiejszej F1 nie pojeździłby nawet pół sezonu, zresztą wtedy już był wiele razy zawieszany, a ile razy przepuszczany przez Rubensa żeby odnosić kolejne zwycięstwa.
zakała w historii a nie legenda
szuwarek - @jaxonxst: minusy dla tego bandyty taranującego wszystkich kiedy nie udawa...

źródło: 2023-12-24 11_58_09-Window

Pobierz
  • Odpowiedz