Wpis z mikrobloga

Mówiłem, że dojdziemy do momentu gdzie Ukraińscy mężczyzni będą traktowani jak Żydzi w III rzeszy: wyłapywani na ulicy, wsadzani siłą w wagony transportowe, wysadzani na froncie i zabijani przez wroga.Okazuje się, że niektóre państwa będą kolaborować w tym przedsięwzięciu.

Tą informację dedykuję głównie Polakom mieszkającym za granicą: jak Putin pójdzie dalej - Was czeka ten sam los.

#ukraina #wojsko #wojna #pieklomezczyzn
Pobierz sildenafil - Mówiłem, że dojdziemy do momentu gdzie Ukraińscy mężczyzni będą traktowa...
źródło: 1000000100
  • 28
@N331: @sildenafil

A Ukraińcy przestępcy z Europy. Czemu mieli by nie być deportowani do Ukrainy? Bo grozi im udział w batalionach karnych? Trzeba było nie łamać prawa.


Ale my nie rozmawiamy o przestępcach tylko o uczciwych osobach które uciekły przed wojną. Nikt by nie płakał nad przestepcami. Polska od dawna deportuje ukraińskich kurierów którzy przewożą imigrantów.
Teraz jeszcze wewnątrz UE sobie takie porównania powykonuj, obywatel Szwajcarii > obywatel Francji, obywatel Francji > obywatel Niemiec > obywatel Czech > obywatel Polski....


@CzaryMarek: byłem na granicy i nie było oddzielnych bramek dla innych narodów, tylko UE i z poza UE. Więc chyba kłamiesz. Każdy z paszportem UE jest traktowany podobnie. Jeśli doświadczyłeś na granicy, że jesteś gorszy od innych obywateli UE - może było to czymś innym spowodowane?

A