Wpis z mikrobloga

Mówiłem, że dojdziemy do momentu gdzie Ukraińscy mężczyzni będą traktowani jak Żydzi w III rzeszy: wyłapywani na ulicy, wsadzani siłą w wagony transportowe, wysadzani na froncie i zabijani przez wroga.Okazuje się, że niektóre państwa będą kolaborować w tym przedsięwzięciu.

Tą informację dedykuję głównie Polakom mieszkającym za granicą: jak Putin pójdzie dalej - Was czeka ten sam los.

#ukraina #wojsko #wojna #pieklomezczyzn
sildenafil - Mówiłem, że dojdziemy do momentu gdzie Ukraińscy mężczyzni będą traktowa...

źródło: 1000000100

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 39
Sprawiedliwość jest wtedy kiedy walczą ci których nie było stać uciec za granicę?

A Ukraińcy przestępcy z Europy. Czemu mieli by nie być deportowani do Ukrainy? Bo grozi im udział w batalionach karnych? Trzeba było nie łamać prawa.
  • Odpowiedz
będą traktowani jak Żydzi w III rzeszy


@sildenafil: to żydów wyłapywano, dostawali broń do ręki i szli walczyć za swój kraj?
O kurde, grubo. Przestań brać już te niebieskie tabletki, wcale nie pomagają ci na potencję tylko szkodzą na głowę.

Tą informację

@sildenafil: TĘ informacjĘ.
  • Odpowiedz
Ukraińscy mężczyzni będą traktowani jak Żydzi w III rzeszy: wyłapywani na ulicy, wsadzani siłą w wagony transportowe, wysadzani na froncie i zabijani przez wroga


@sildenafil: u ciebie wszystko ok?
  • Odpowiedz
@N331 a czemu Ukrainiec, który zbiegł w 2022 ma zostać ściągnięty siłą do kraju, a Ukrainiec, który w 2020 z własnej woli wyemigrował już nie? Przecież więcej dla kraju zrobił ten, który opuścił go w 2022, bo dłużej płacił podatki.

Jak dla mnie Polacy nie powinni ich odsyłać na Ukrainę. Tylko przestępców, ale po odbyciu kary.
  • Odpowiedz
Tą informację dedykuję głównie Polakom mieszkającym za granicą: jak Putin pójdzie dalej - Was czeka ten sam los.


@sildenafil: ( ͡ ͜ʖ ͡) szczeku szczeku mądry człowieku. Obywatel UE > obywatel z poza strefy UE. Do tego mamy NATO - największy sojusz wojskowy na świecie.
Nie trzęś #!$%@?ą, damy radę.
  • Odpowiedz
Bo on równość będzie miał w dupie i będzie łapał na ulicy. Jakie masz na to rozwiązanie?


@To_ja_moze_pozamiatam: Atom, trzymał pokój w Europie przez poprzednie 60 lat i może je nadal utrzymać, tylko trzeba zademonstrować zdolność, gotowość i determinacje do jego użycia.
  • Odpowiedz
Obywatel UE > obywatel z poza strefy UE. Do tego mamy NATO - największy sojusz wojskowy na świecie.


@dlugi-gr: Teraz jeszcze wewnątrz UE sobie takie porównania powykonuj, obywatel Szwajcarii > obywatel Francji, obywatel Francji > obywatel Niemiec > obywatel Czech > obywatel Polski....

A NATO, to Amerykanie przede wszystkim, którzy nie trzymają już setek tysięcy żołnierzy w Europie, tylko ledwo kilkadziesiąt tysięcy, ruscy ci ustawią 1,5 miliona żołnierzy na granicy i
  • Odpowiedz
  • 10
Obywatelstwo to nie tylko prawa, ale i obowiązki


@Mathas: poza kobietami. Mają prawa wyborcze ale nie mają obowiązku obrony kraju o którym mają prawo decydować. Nieuczciwe.
  • Odpowiedz