Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: w cyfrze to i tak bym nie kupił, ja ten dinozaur co woli fizyki na półce


@adammonster: dobrze, ty byś nie kupił, ja bym nie kupił, ale gdyby cyfra była dostępna to nie podbijałoby to ceny używek do jakiś #!$%@? cen, bo przy alternatywie zapłaceniu 100 zł w eshopie nie byłoby takiego popytu na używane fizyki.

Te mario jest teraz w takich #!$%@? cenach głównie dlatego, że nie masz
@zjadlbym_kebaba: większość jest zdania że po co kupować fizyki skoro zajmują tyle miejsca, niepotrzebne pudełka się walają i wogole to jest już nie modne. Ale nie zdają sobie sprawy że tak naprawdę kupują tylko licencję która za parę lat może wygasnąć i pstryk nie będzie grania. A tak to nie dość że możesz kolekcjonować to w dowolnej chwili zagrać w grę
@Kryspin013: jeszcze jak posiadałem Nintendo 3DS i kolekcjonowałem mariany to one zawsze były w cenie nie wspomnę o Pokemonach za Omega Ruby zapłaciłem 60€ a Black na DS to już w ogóle 90€. Żałuję że sprzedałem ale sytuacja finansowa kiedyś mnie zmusiła
@Kryspin013: jeszcze jak posiadałem Nintendo 3DS i kolekcjonowałem mariany to one zawsze były w cenie nie wspomnę o Pokemonach za Omega Ruby zapłaciłem 60€ a Black na DS to już w ogóle 90€. Żałuję że sprzedałem ale sytuacja finansowa kiedyś mnie zmusiła


@adammonster: co ty piszesz w ogóle? Te 60euro to jest praktycznie SRP dla Omega Ruby. Blacki na DS-a dopiero od 2-3 lat nabrały ceny. Cała 5 gen to
@adammonster ja swoją grę kupiłem za cale 100 zł od osoby która nie ogarniała co to switch, także jestem mega na plusie. Całą tą sepkulacyjna bańkę mogłoby Nintendo rozwalić wydając wersję cyfrową za jakieś 200 zł.