Wpis z mikrobloga

@Tetsuya: ja tam po pracy nie mam siły zbutnio grać tzn myśleć bo myślę cały dzień, mam dzieciaka i puszczam coś na yt jak ktoś coś gra bo zwykle ciekawszy content i akcje
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy są tak leniwi, że wolą oglądać jak ktoś inny gra w gry, niż samemu w nie pograć.


@Tetsuya: masz rację. Tak samo beka z tych lamusów co oglądają Ligę Mistrzów w telewizji zamiast grać w Barcelonie. J----e lenie ( )

  • Odpowiedz
  • 2
@Tetsuya często oglądam gameplaye gier fabularnych z wielokrotnym wyborem, ale dopiero po wcześniejszym zagraniu. Jestem po prostu ciekaw, jakie decyzje podjął ktoś inny.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Też tego nigdy nie rozumiałem. Miałem kumpla w technikum który całe gierki oglądał na jutubie bo sprawiało mu to radość. Dziś odpalam gierke i nie potrafie wejść w świat na dłużej, znów na jutube oglądam gameplaye z ciekawości na drugim monitorze i zauważyłem, że więcej oglądam gier niż w nie grywam. A czasu mam w sumie sporo.
  • Odpowiedz
@Tetsuya Ja czasem oglądam, żeby zobaczyć grę w ruchu, jak bardzo gameplay i mechaniki będą mi pasować. Skąd indziej miałbym wiedzieć jak gra naprawdę wygląda? Trailery i oficjalne materiały często mają tyle wspólnego z prawdą, co wiadomości w telewizji, piracenie - meh, redaktorzy w recenzjach często nieobiektywni, a dla wielkich wydawców i studiów zrobienie wersji demo to zbyt duży wysiłek ¯_(ツ)_/¯

W ten sposób wpadły mi w oko gry, na które
  • Odpowiedz
@Tetsuya: to jest proste jak j-----e. Nie mam danej gry, nie chce jej kupować, nie potrafię w nią grać, nie mam skilla i refleksu -> dlatego sobie oglądam jak gra ktoś inny komu dobrze idzie.

za to gram w inne gry w które w miarę umiem grać.

BF, COD czy CS - w takie gry nie masz co startować po 30 bo refleks jest do d--y i nic nie ugrasz.
  • Odpowiedz