Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z racji tego że na wykopie jest sporo ludzi związanych z IT, to muszę napisać ważną rzecz. Dzisiaj będąc na siłowni, usłyszałem rozmowę dwóch znajomych byczków. Jeden pochwalił się drugiemu, że ma kochankę o imieniu Anna która ma faceta programistę. Oboje są z Warszawy, tak samo jak ten byczek. Siłownia też jest w Warszawie. Nie wiem czy to dziewczyna, narzeczona czy żona. Nie wiem czy ona na tę siłownie uczęszcza ale chyba nie. Wiem tylko że zdradza go już od dłuższego czasu. Szczegóły związane z tym seksem są obrzydliwe i mega upodlające dla każdego hetero faceta i wolę ich tu nie przytaczać.

Proszę o wyplusowanie tego posta do gorących może to uratować facetowi czasu zmarnowanego na życie z puszczalską kobietą.

#programowanie #pracait #it #java #python #naukaprogramowania #informatyka #komputery #korpo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim: Jak historia nie jest wymyślona to mogłaby być chociaż nazwa i adres siłowni, co zawęziłoby jakoś 99% partnerek o imieniu Anna z warszawy :)

Szmule biorą sobie #programista15k żeby mieć wygodne życie a dają dupska na prawo i lewo byczkom z siłowni ociekających testosteronem. Żadna nowość.


@majkelito-_-: Przegrywy mówią o tym od jakichś 6 lat, ale kto by ich tam słuchał, cnie? W końcu wcale nie jest tak, że
@mirko_anonim: znam bardzo podobny przypadek, niestety bez nazwisk. Wiem ze kobieta ma na imię Anna i jest psychoterapeutka z Łodzi, mąż jest programista w Łodzi w któryms dużym korpo. Kochanek z Warszawy (nie wiem czy to akurat 100% info) jest pilotem helikoptera dla rządowych szych w Wawie, a ta kobieta też przyjmuje w WWA i wtedy się z nim spotyka
Szczegóły związane z tym seksem są obrzydliwe i mega upodlające dla każdego hetero faceta i wolę ich tu nie przytaczać.


@mirko_anonim: Domyslam sie ze kochanek konczy jej w ustach, a ta nie myje ani nie plucze zebow, wraca do domu i daje soczystego buziaczka z jezyczkiem na przywitanie swojemu facetowi. Takze smacznego programery.

Tak to jest jak poza pieniedzmi jest sie nikim to i przyciaga sie kobiety ktore widza w czlowieku