Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czaicie, że u mnie w pracy od czwartku rano nie potrafili mi wystawić zaświadczenia o zatrudnieniu. Wystawili jedno w piątek, ale okazało się z błędami po weryfikacji przez doradce, pomineli dane które były wypisane słownie pod polami itd. Wszystko poza tym było w porządku. Potem wystawili mi kolejne poprawione w sobotę, tutaj wszystkie dane były poprawne ale nie wykreślili pustych pól. No i tak w sumie dzisiaj nie ma nikogo kto mi to może poprawić i podpisać. Jedna osoba ma podpis elektroniczny, druga ma uprawnienia do wypełnienia danych, a ta która ma obydwa jest niedostępna, bo się zwolniła wcześniej i teraz pomaga z dobrego serca. Czas na wnioski jest do środy w PKO BP. Obydwoje mi napisali, że im przykro ale nic nie mogą zrobić, nie potrafili mi nawet powiedzieć kiedy osoba która ma takie uprawnienia będzie dostępna. Fajnie że im przykro, mi też będzie przykro jak stracę rezerwacje, pieniądze i mieszkanie które mi odpowiada...
Mogę przez nich nie dostać kredytu, jutro chce iść do dyrektora z tym problemem, ale no jak mi po raz trzeci źle wystawią to mogę znowu się nie doczekać korekty ... Najbardziej mnie wkurza, że nic z tym nie mogę zrobić...
#bezpiecznykredyt #bk2 #kredyt #zalesie #kredythipoteczny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1