Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kilku lat zauważam że to mężczyźni bardziej nalegają na ślub czy nawet dzieci a kobiety wręcz przeciwnie i nawet po 30-stce chcą szaleć i bawić się w najlepsze bez jakiegoś myślenia o przyszłości. Bywam w różnym towarzystwie ale z reguły 25-30 i więcej to chłopy bardziej szukają stabilizacji.

#zwiazki #slub #dzieci #przemyslenia #przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim bo widza, ze zaraz odejdzie do przystojniejszego i/lub bogatszego faceta wiec chca ja zaklepac sobie slubem co oczywiscie nie dziala, bo istnieja rozwody. W 66% przypadków rozwodów wniosek rozwodowy sklada kobieta
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Różnie to bywa, ale generalnie chłop by chciał stabilizacji bo dla niego znaleźć ładną, młodą, PRZECIĘTNĄ kobietę to jak wygrać na loterii.

Dla kobiety związek z miłym, zaradnym, uczciwym PRZECIĘTNYM facetem to jest totalna przegrana na tej samej loterii xd

Zwłaszcza jak się jest wszędzie zapraszanym all the time, faceci piszą czy wyjdzie na kawkę, a może na ciastko, a może na spacer - już nawet nie mówię o
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Wymieniłeś w "wymaganiach" dotyczących dziewczyny, żeby była ładna, a potem się dziwisz, że nie chcą brzydkiego Mariusza po zawodówce, który jest po prostu miły. Jak będzie tak samo ładny jak ona to będzie go chciała, spokojnie :) Bo chyba nie uważasz, że ładne dziewczyny się należą każdemu brzydalowi za bycie uczciwym.
  • Odpowiedz
@pianinka: Napisałem, że przeciętna laska nie chce się związać z przeciętnym kolesiem - a nie, że atrakcyjna laska nie chce się związać z "brzydkim Mariuszem po zawodówce" (ale uczciwym) xd
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Od kilku lat zauważam że to mężczyźni bardziej nalegają na ślub czy nawet dzieci


Ja już mam w dupie kobiety.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Nie wiem jaki sens ma przerzucanie się obrazkami, tacy sami "przeciętni", czyli po prostu zwyczajnie ładni chłopcy bez defektów i nadwagi nie mają problemu ze znalezieniem partnerki.
  • Odpowiedz
@pianinka: nie umawiacie się tylko z takimi, ale zachowujecie się w stosunku do przeciętnych kolesi właśnie tak jakby taki się Wam prawnie należał

wiadomo, że taki to ma opcji 1000 ale jak laska przeciętna otrzymuję tonę walidacji online oraz na żywo to liczy że się takiemu może spodobać :p
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Mhm, ~4 miliardy kobiet zachowują się dokładnie tak samo, bo słyszałeś o tym od kolegów na tagu. Ciężko się musi żyć w świecie takich urojeń, powodzonka.
  • Odpowiedz
@pianinka: mowa o kobietach z zachodniego kręgu kulturowego, żyjących w państwie dobrobytu, korzystających z social mediów od młodego wieku

i nie KAŻDA JEDNA, tylko mowa o pewnym trendzie

ale żeby to zrozumieć musiałabyś umieć myśleć dalej niż czubek swojego nosa, a nie zbijać każdy logiczny argument na zasadzie "a nie prawda, bo ja nie, moja znajoma też nie"

eot
  • Odpowiedz
Przeklejanie bzdur z wykopu to nie są logiczne argumenty xD Prawda jest taka, że zdecydowana większość ludzi obojga płci znajdzie partnera na swoim poziomie atrakcyjności, wykształcenia, zaradności i inteligencji, a promil społecznie upośledzonych facetów, którym się nie udało będzie wszystko zwalał na "nowoczesne trendy, bo wszystkiem chada chcom i dlatego ja nic nie mogę no", całkowicie ignorując rzeczywistość, w której przeciętni z wyglądu ale normalni z charakteru mężczyźni problemu ze znalezieniem partnerki
  • Odpowiedz
Nie wiem jaki sens ma przerzucanie się obrazkami, tacy sami "przeciętni", czyli po prostu zwyczajnie ładni chłopcy bez defektów i nadwagi nie mają problemu ze znalezieniem partnerki.


@pianinka:
Niestety nie. Hipergamia kobiet jest faktem i wynika z biologii- z biologicznego punktu widzenia mężczyzna powinien zapłodnić jak najwięcej samic, a kobieta powinna zostać zapłodniona przez jak najlepszego samca.
Kobiety nie znoszą przeciętnych facetów, zawsze szukają kogoś, kto wydaje się "lepszy" od
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Errad: Uwielbiam te wasze wysrywy odwołujące się do biologii. Jakoś jestem facetem i nie zamierzam zapładniać największej ilości kobiet, ba nawet z jedną nie do końca m i zależy na seksie. Wy chyba trollujecie albo nie możecie zrozumieć, że każdy człowiek to istota rozumna, która też kieruje się jakimiś wartościowami, emocjami a nie prymitywnym instynktem.

  • Odpowiedz
@Errad: Z biologii wynika też agresywna rywalizacja między samcami i mordowanie potomstwa innego mężczyzny, jakoś jednak nie widać tych nagminnych morderstw i brutalnych walk o kobietę. Zupełnie jakbyśmy żyli w cywilizacji i kierowali się też innymi pobudkami niż najprostszymi instynktami na poziomie jaszczurki.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @pianinka głupoty piszesz jak zawsze. Poczytaj sobie cokolwiek o trendzie SHEconomy. Wiekszosc mlodych facetow nie bedzie sobie w stanie znalezc parterki, polowa mlodych kobiet bedzie samotna i bezdzietna. Zaczerpnij sobie chociaz troche wiedzy o wspolczesnych spoleczenstwach zachodu i przestan ignorantko wypisywać swoje urojenia.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to prawda. Myślę, że to jest właśnie przyczyną kiepskiej dzietnosci. Kiedys kobiety byly piętnowane że nie maja chlopa, byly nazywane „starymi pannami”. Teraz karty zostały otwarte - okazalo sie ze kobieta w tradycyjnym domu miala duzo gorsza pozycje i gorsze zycie niz tatuś, ktory szedl do roboty a pozniej wracal do domu na kanape przed telewizor „bo on zarabia piniondze to juz nic wiecej nie musi”. Facetom wybaczalo sie lenistwo,
  • Odpowiedz