Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kilku lat zauważam że to mężczyźni bardziej nalegają na ślub czy nawet dzieci a kobiety wręcz przeciwnie i nawet po 30-stce chcą szaleć i bawić się w najlepsze bez jakiegoś myślenia o przyszłości. Bywam w różnym towarzystwie ale z reguły 25-30 i więcej to chłopy bardziej szukają stabilizacji.

#zwiazki #slub #dzieci #przemyslenia #przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
@mirko_anonim: Różnie to bywa, ale generalnie chłop by chciał stabilizacji bo dla niego znaleźć ładną, młodą, PRZECIĘTNĄ kobietę to jak wygrać na loterii.

Dla kobiety związek z miłym, zaradnym, uczciwym PRZECIĘTNYM facetem to jest totalna przegrana na tej samej loterii xd

Zwłaszcza jak się jest wszędzie zapraszanym all the time, faceci piszą czy wyjdzie na kawkę, a może na ciastko, a może na spacer - już nawet nie mówię o laskach
@Dietetyq: Wymieniłeś w "wymaganiach" dotyczących dziewczyny, żeby była ładna, a potem się dziwisz, że nie chcą brzydkiego Mariusza po zawodówce, który jest po prostu miły. Jak będzie tak samo ładny jak ona to będzie go chciała, spokojnie :) Bo chyba nie uważasz, że ładne dziewczyny się należą każdemu brzydalowi za bycie uczciwym.
@Dietetyq: Nie wiem jaki sens ma przerzucanie się obrazkami, tacy sami "przeciętni", czyli po prostu zwyczajnie ładni chłopcy bez defektów i nadwagi nie mają problemu ze znalezieniem partnerki.
@Dietetyq: Mhm, ~4 miliardy kobiet zachowują się dokładnie tak samo, bo słyszałeś o tym od kolegów na tagu. Ciężko się musi żyć w świecie takich urojeń, powodzonka.
@pianinka: mowa o kobietach z zachodniego kręgu kulturowego, żyjących w państwie dobrobytu, korzystających z social mediów od młodego wieku

i nie KAŻDA JEDNA, tylko mowa o pewnym trendzie

ale żeby to zrozumieć musiałabyś umieć myśleć dalej niż czubek swojego nosa, a nie zbijać każdy logiczny argument na zasadzie "a nie prawda, bo ja nie, moja znajoma też nie"

eot
Przeklejanie bzdur z wykopu to nie są logiczne argumenty xD Prawda jest taka, że zdecydowana większość ludzi obojga płci znajdzie partnera na swoim poziomie atrakcyjności, wykształcenia, zaradności i inteligencji, a promil społecznie upośledzonych facetów, którym się nie udało będzie wszystko zwalał na "nowoczesne trendy, bo wszystkiem chada chcom i dlatego ja nic nie mogę no", całkowicie ignorując rzeczywistość, w której przeciętni z wyglądu ale normalni z charakteru mężczyźni problemu ze znalezieniem partnerki
Nie wiem jaki sens ma przerzucanie się obrazkami, tacy sami "przeciętni", czyli po prostu zwyczajnie ładni chłopcy bez defektów i nadwagi nie mają problemu ze znalezieniem partnerki.


@pianinka:
Niestety nie. Hipergamia kobiet jest faktem i wynika z biologii- z biologicznego punktu widzenia mężczyzna powinien zapłodnić jak najwięcej samic, a kobieta powinna zostać zapłodniona przez jak najlepszego samca.
Kobiety nie znoszą przeciętnych facetów, zawsze szukają kogoś, kto wydaje się "lepszy" od innych
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Errad: Uwielbiam te wasze wysrywy odwołujące się do biologii. Jakoś jestem facetem i nie zamierzam zapładniać największej ilości kobiet, ba nawet z jedną nie do końca m i zależy na seksie. Wy chyba trollujecie albo nie możecie zrozumieć, że każdy człowiek to istota rozumna, która też kieruje się jakimiś wartościowami, emocjami a nie prymitywnym instynktem.

@Errad: Z biologii wynika też agresywna rywalizacja między samcami i mordowanie potomstwa innego mężczyzny, jakoś jednak nie widać tych nagminnych morderstw i brutalnych walk o kobietę. Zupełnie jakbyśmy żyli w cywilizacji i kierowali się też innymi pobudkami niż najprostszymi instynktami na poziomie jaszczurki.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @pianinka głupoty piszesz jak zawsze. Poczytaj sobie cokolwiek o trendzie SHEconomy. Wiekszosc mlodych facetow nie bedzie sobie w stanie znalezc parterki, polowa mlodych kobiet bedzie samotna i bezdzietna. Zaczerpnij sobie chociaz troche wiedzy o wspolczesnych spoleczenstwach zachodu i przestan ignorantko wypisywać swoje urojenia.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
@mirko_anonim to prawda. Myślę, że to jest właśnie przyczyną kiepskiej dzietnosci. Kiedys kobiety byly piętnowane że nie maja chlopa, byly nazywane „starymi pannami”. Teraz karty zostały otwarte - okazalo sie ze kobieta w tradycyjnym domu miala duzo gorsza pozycje i gorsze zycie niz tatuś, ktory szedl do roboty a pozniej wracal do domu na kanape przed telewizor „bo on zarabia piniondze to juz nic wiecej nie musi”. Facetom wybaczalo sie lenistwo, alkoholizm