Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Jakiś wihajster co to by robił to co bym chciał, ale jeszcze o tym nie wiem, a może kiedyś pomyślałem jak jeszcze o nim nie wiedziałem i tak zostało, że teraz wiem że tego chcę póki jeszcze nie zapomnę. Ehh
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Myślę, że zdecydowanie coś na wzór „Holo-Komputer”. Holo-komputer, który projektuje interaktywne, trójwymiarowe interfejsy użytkownika w przestrzeni fizycznej, trochę tak jakbyśmy mieli magiczne szkło, które rysuje przed nami trójwymiarowe obrazy. Można w nich dotykać i przenosić rzeczy, jakbyśmy wchodzili do świata gier wideo, ale w prawdziwym życiu.
  • Odpowiedz
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?


@JustJoinIT: Urządzenie do śledzenia zdrowia na poziomie komórkowym: do monitorowania zdrowia, które śledziłoby stan zdrowia, umożliwiając wczesne wykrywanie chorób i zapobieganie im. Takie coś prostego a jednak przydatne bardzo by było dla mnie i wielu innych
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: wspólny bilet trójmiejski

a tak na poważnie/realnie - zegarek z wbudowanym asystentem (AI), który na bieżąco ocenia gdzie jesteś/co robisz i jest w stanie analizować obraz z wbudowanej kamery/dźwięku/innych czujników i na ich podstawie podawać porady w czasie rzeczywistym. Przykładowo :
- sprawdzać ceny oraz dostępność produktów w sklepie/internecie,
- szukać najlepszych zaawansowanych (przesiadki itp.) połączeń w komunikacji miejskiej zgodnie z danymi z GPS pojazdów
- rezerwować spotkania
- precyzyjnie
  • Odpowiedz
Telefon, który tworzy hologramy rozmówców w ich otoczeniu. Tak, żeby widzieć Rajesha z custom supportu. Opcjonalnie możliwość plucia na rozmówcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@JustJoinIT
Taki czytnik jak z dragon balla do sprawdzania kto ma ile Ki, tłumaczenia tekstów in real time, liczenia, i analizy wszystkiego nawet cen w sklepie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz