Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3

Pobierz
  • 283
To urządzenie, które chciałbym, aby kiedyś powstało. Nazwałem je "EnergizerMind". To specjalne urządzenie, które pozwala mi na natychmiastowe naładowanie umysłu i zregenerowanie energii po długim dniu.
Działa to tak, że po prostu noszę niewielki, stylowy gadżet na głowie, podobny do słuchawek. Gdy poczuję się zmęczony, po prostu włączam "EnergizerMind", a ono dostarcza mi natychmiastową dawkę energetycznej inspiracji. Początkowo czuję delikatne mrowienie, a następnie fala oświecenia, podobna do chwilowego zastrzyku kreatywności i jasności
@JustJoinIT: Najlepszy byłby zaczarowany ołówek. Od dziecka marzyłem by zmaterializować rzeczy, które sobie narysowałem. Ale, żę rysuję kiepsko i delikatnię mówiąc talentu mi brak to postawiłbym na zaczarowany komputero-tablet. Drukowałby rzeczy, które stworzy użytkownik a za pomocą wbudowanej sztucznej inteligencji dbałby by dobrze wyglądały i spełniały oczekiwania twórców. Umożliwiłby konwersję surowców na różne przedmioty fizyczne - żywność, ubrania, urządzenia elektroniczne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pilot do sterowania czasem. Był już kiedyś o tym średniej jakości film z Adamem Sandlerem.
Chciałbym jednak mieć możliwość sterowania czasem tak, by spowolnić sobie czas podczas pracy, tak abym mógł jej więcej wykonać (#pracholizm motnzo). Oraz chciałbym mieć możliwość przyspieszania rzeczy typu podróż :)
Urządzenie, które pozwala ustawić temperaturę wody w prysznicu w stopniach Celsjusza. Jakby serio xD? W kosmos latamy, internet, elektryczne samochody, AI i inne bajery. A tutaj takie proste rozwiązanie i okazuje się niemożliwe do ogarnięcia. Jedyne dostępne egzemplarze do tania elektronika która nie działa. Działanie proste ustawiam stopnie i pyk dźwięk/ikonka że temperatury wody gotowa. Dobra idę dalej oscylować między lodowata a wrzątkiem pod prysznicem aż mi ktoś nie rozwiąże tego problemu.
@JustJoinIT śpiulkotron 3000 - urządzenie w formie czapki które pozwoliłby całkowicie kontrolować spanie poprzez elektryczną stymulację kory mózgowej. Można ustawić czas w jakim mamy zasnąć od momentu uruchomienia, długość snu. Urządzenie automatycznie dobiera rozkład faz snu by zoptymalizować proces do maximum co sprawia że zawsze wstaniemy wyspani. Pozwala też zaprogramować sny (można wybierać z listy tak jak teraz wybieramy serial) oraz zapewnia że będziemy je pamiętać.
@JustJoinIT Myślę, że w 2024 przydałby się już potężnie zaawansowany, zintegrowany zestaw AGD. To brzmi całkiem nudno, ale pomyślcie! Wkładamy do pomieszczenia gospodarczego / kuchni urządzenie wielkości dwóch, trzech lodówek, modularne, które można również trzymać w zabudowie.. i to załatwia nam wszystkie potrzeby typu:

1. Zmywak kuchenny z filtrem wody
2. Szuflada na sztućce i szafka na naczynia
3. Zmywarka, sama myje, suszy i wkłada czyste naczynia do szafki.
4. Śmietnik -
sargonath - @JustJoinIT Myślę, że w 2024 przydałby się już potężnie zaawansowany, zin...

źródło: Screenshot 2023-12-18 160333

Pobierz
Nintendo switch2 lub pro. Generalnie następca, ale z tak samo handheldowy, tyle że mocniejszy.
Switcha kupiłem rok po premierze i na nowo odświerzył mi radość z grania w gry. Teraz powoli smutno się robi że jest tak do tyłu z możliwościami :( . A konkurencyjne firmy swoje odpowiedniki wydają ...
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”


@JustJoinIT: Robot ścierający kurze z mebli i myjący okna. To chyba jeszcze ostatni niezagospodarowany element inteligentnego domu, żeby móc w nim absolutnie nic nie robić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)