Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Powinny powstac jakies urzadzenie typu mikrochip, ktory na zawolanie odcinaja czlowieka calkowicie od rzeczywistosci w taki sposob, aby kompletnie zrelaksowac umysl i cialo. Nie dochodza zadne dzwieki, mysli sie uspokajaja, miesnie relaksuja, ale jest sie na jawie.

W zasadzie istnieja takie komory gdzie wchodzisz i lezysz w wodzie jakis czas, ale to nie to samo.
  • Odpowiedz
Moje marzenie to Sciemniarka - Takie przeciwieństwo latarki. Przenośnie urządzenie rzucające wiązkę która zaciemnia dany obszar.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: odtwarzacz emocji. Jesteś dziś wyjątkowo szczęśliwy? Pyk, zapisano na dysku i gdy za 3 lata wszystko się posypie odtworzysz sobie dzisiejsze szczęście i znów dostrzeżesz koloryt świata. Potrzebujesz kopa na rozruszanie? Pyk, wczytano Twój wk*rw z zeszłego roku i nagle masz tyle energii, że możesz wyrywać umywalki ze ścian.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Identyczny robo-klon mnie, który niepostrzeżenie odwalałby za mnie całą robotę w korpo, a ja bym sobie siedział w domu lub na wakacjach i wydawał "naszą" wypłatę.
  • Odpowiedz