Wpis z mikrobloga

NIE BYLO gorszego rzadu niz rzad pisowski, i miejmy nadzieje ze nigdy nie bedzie


@Harven: to samo mówiłem w 2007 roku i nadal nie potrafię pojąć, jak można było to bolszewickie bydło wybrać ponownie w 2015 roku. Wtedy też pozbyłem się złudzeń że miliony Polaków to imbecyle, które sprzedadzą kraj za czapkę gruszek
@Jabby: ale gęsta propaganda. Gdzie ta normalność? Obsadzenie swoimi ludźmi spółki skarbu państwa, czy oranie strategicznie krytycznych projektów dla rozwoju narodu?
xdddd wyskrobki co 4 lata "nie było gorszego rządu niż PiS (PO)*" *skreśl niepotrzebne. Pamięć ameb


@onomatopeja_w: no tak, ale to wykopki. Normalni ludziepamietają i poprzednie rządy PO i poprzednie oraz właśnie zakonczone rzady pisu i wiedzą, ze nie da siętego nawet porównac
@onomatopeja_w nie ma takiego grzyba, nowy ład, antyreforma szkolnictwa, jakieś śmieszne przedmioty w szkole, TVP które jest kanałem dla ludzi o IQ poniżej 80 bo nikt normalny nie wytrzyma tych bzdur. Obajtki na najwyższych stanowiskach, rząd który daje ale wcześniej zabiera, a pisowcy klaszczą bo kto tyle doł
@onomatopeja_w: Morda PISowcu, wystarczy umieć czytać i kojarzyć fakty żeby wiedzieć że PIS to przestępcza ideologiczna mafia rozkradająca państwo i cofająca je w rozwoju. I nie, żadna inna partia taka nie była wcześniej.