Wpis z mikrobloga

@mickpl dużo może się wydarzyć. Ogólnie waluty to kiepski biznes bo już na wstępie cena zakupu a cena sprzedaży to kilka procent straty przy odsprzedaży.

FED będzie jeszcze obniżał stopy procentowe w przyszłym roku.

Koalicja rządzi dopiero kilka dni i odblokowała tylko 5 miliardów euro z chyba ponad 100 do wzięcia.

Jest koniec roku i NBP będzie też spekulował na walucie bo musi kurs zadłużenia ustawić pod kurs na 31.12. Teraz jest
@gonzo91 ale co on zarobi za kokosy? Jak dolar wystrzeli to maks 4.15 i odda z tego kilka procent za różnice kursu sprzedaż / zakup.
Ogólnie więcej przesłanek na spadek. Jedynie złe wieści w strefie Euro mogą pociągnąć dolara w górę. (Niemcy się sypią a jak oni to my też)

75 tys euro z zyskiem 0.20 zł to będzie maks 15 tys zysku. A gra wszystkim co ma.
@ErroL w dupie mam to, że czy on zarobi czy straci na tym.
On po prostu kłamie. Pewnie nawet 100 USD dzisiaj nie wziął. Pisze te swoje posty, i zależnie od poklasku chołoty (plusów) zostawia je bądź usuwa. Nic na pokrycie tego co mówi. Taki gość co niby coś się zna, ale tak na prawdę to tylko szuka poklasku. Taki dziki trener tagu #gielda i #nieruchomosci .
@mickpl też mam taki pomysł, ale znając mój zmysł do łatwej kasy, to będą lezaly te pieniądze i czekały na lepsze czasy tak jak krypto kupione parę lat temu