Wpis z mikrobloga

Mirki, czy warto pchać się w związek z ukrainką lvl 21 i to jeszcze taką, która kiepsko mówi po polsku? xd Poza tym wydaje się mieć same plusy: wygląd 9.5/10, naturalna, grzeczna, skromna, uśmiechnięta cały czas, nie ma zkwaszonej mordy jak rozszczeniowa p0lka. Dobrych parę lat takiego ideału nie widziałem na oczy. Może by spróbować zagadać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleżanka jest z #pracbaza Pytanie co poźniej powiedzieć rodzicom. Mam starego, który jest dosyć konserwatywnym januszem i ch*j wie jak zareaguje. Jakieś porady?

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 29
  • Odpowiedz
Mam starego, który jest dosyć konserwatywnym januszem i ch*j wie jak zareaguje. Jakieś porady?


@Blackol12: znaleźć własne jaja.
PS. Jak razem pracujecie to załóż że ona szuka kogoś kto ma zarobki 5-10x większe od niej. To ci da wyobrażenie czy masz do niej po co startować. Moim zdaniem nie, chyba że jesteś tam menagerem a ona na praktyce.
  • Odpowiedz
@Blackol12: Poszukaj najpierw na YT pod hasłem zwiazek z ukrainką i na meskich grupkach fb, nie zbieram takich linków xD

long story short: chłop ma pracowac na dom, wartosc chlopa to owoce pracy, ona moze pracowac ale na swoje wydatki i by sie spelniac (uzachodnienie), jak jest dziecko to 90% uwagi na dziecko
  • Odpowiedz
@Blackol12: chłop już myśli co rodzicom powiedzieć xD

Co to za firma, że ona bez znajomości polskiego pracuje? Aha i Ukrainka będzie od ciebie oczekiwała płacenia za wszystko, więc zastanów się czy cię stać, i czy zarabiasz dwa razy więcej od niej minimum, żeby cię szanowała
  • Odpowiedz
@Blackol12 Widzę, że już eksperci, którzy mają "wiedzę z YT, grupek facebookowych i wykopu" się wypowiedzieli xD Dziwnym trafem - klasycznie już zresztą - najwięcej o relacjach z Ukrainkami mówią ci, co koło takiej relacji nawet blisko nie byli i powielają prawdy objawione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackol12: nie słuchaj jutubowych znawców jak jeden z kolegów powyżej. Są stereotypy, skądś się biorą i pewnie reprezentują jakiś przekrój kobiet ze wschodu. Stereotypy bywają też przejaskrawione i krzywdzące. To nie jest żadna norma. Szona możesz trafić wszędzie na świecie. Tak samo jak wartościową kobietę.
Mówię jako gość planujący ślub z Ukrainką po wieloletnim związku oraz osoba, która na tej Ukrainie spędziła przez te lata trochę czasu.

Czy w Twoim przypadku
  • Odpowiedz