Wpis z mikrobloga

Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91. Cała jej kariera polega na tym, że skończyła prawo na uniwerku i rok po studiach dostała pracę jako asystentka morawieckiego.

Dalej już poszło, posadka za posadką z ramienia PiSu aż do 2023 kiedy została ministrem rolnictwa.

W tym samym czasie kiedy ona dostawała kolejne polityczne posady z polecenia morawieckiego, mój kumpel doktor na wydziale elektroniki polibudy przerabiał konsole do gier żeby móc się utrzymać w mieście wojewódzkim xD

Kariera w Polsce. Jak wczoraj przejrzałem jej życiorys to aż mi się kvrwa smutno zrobiło jakim ten kraj jest kvrwa gównem.

#polityka #bekazpisu #polska #bekazpodludzi
bojackHorsemanPatataj - Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91....

źródło: temp_file6931902843552357910

Pobierz
  • 52
@Eugeniusz_Zua

>Anna Gembicka, rocznik 91


@bojackHorsemanPatataj: nie wierze, wyglada jak rocznik 71.

@drazekorsarze

@bojackHorsemanPatataj lo #!$%@? tak wygląda 32 letnia polka? Ja myślałem że to już grubo(hehe) po 40


My wczoraj z kobietą w szoku jak oglądaliśmy w celach badawczych minęła 20 i ona była gościem. Ja myślałem, że to 40+ Halina. Były 2 blondynki przed 50tka z po jedna, a druga nie wiem to wyglądały lepiej od niej
@bojackHorsemanPatataj: Rozwala mnie powoływanie ludzi na ministra czegośtam, kiedy ich wykształcenie nie jest w ogóle powiązane z tematem, nie mają żadnego doświadczenia, podstawowej wiedzy. Tak jak Kowalski były minister rolnictwa nie potrafiący nazwać zbóż. Przyznam się bez bicia, w mojej pierwszej pracy też mi powiedzieli, że jak nie umiem to się nauczę, izi, ale ja się zatrudniałem na ślusarce w kołchozie, a nie w ministerstwie xD