Wpis z mikrobloga

Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91. Cała jej kariera polega na tym, że skończyła prawo na uniwerku i rok po studiach dostała pracę jako asystentka morawieckiego.

Dalej już poszło, posadka za posadką z ramienia PiSu aż do 2023 kiedy została ministrem rolnictwa.

W tym samym czasie kiedy ona dostawała kolejne polityczne posady z polecenia morawieckiego, mój kumpel doktor na wydziale elektroniki polibudy przerabiał konsole do gier żeby móc się utrzymać w mieście wojewódzkim xD

Kariera w Polsce. Jak wczoraj przejrzałem jej życiorys to aż mi się kvrwa smutno zrobiło jakim ten kraj jest kvrwa gównem.

#polityka #bekazpisu #polska #bekazpodludzi
bojackHorsemanPatataj - Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91....

źródło: temp_file6931902843552357910

Pobierz
  • 52
@Bumelante Jak patrzę na tych ludzi to niedowierzam. Oni nie mają żadnych kompetencji, jedynie ukończone gównostudia i doświadczenie z ciepłych posadek w ministerstwie. Nie potrafią się ubrać, mając pieniądze na stylistów, nie potrafią nawet zapanować nad #!$%@? syfiastego żarcia. Ci ludzie nie potrafią zadbać o siebie, a co dopiero kierować ministerstem xD
Jak patrzę na tych ludzi to niedowierzam. Oni nie mają żadnych kompetencji, jedynie ukończone gównostudia i doświadczenie z ciepłych posadek w ministerstwie. Nie potrafią się ubrać, mając pieniądze na stylistów, nie potrafią nawet zapanować nad #!$%@? syfiastego żarcia. Ci ludzie nie potrafią zadbać o siebie, a co dopiero kierować ministerstem xD


@Dlkvv: mnie to też nieustannie szokuje, jak ktoś kto nie zarobił nigdy złotówki wykonując poważny zawód, nie prowadził nigdy biznesu
to jak wytłumaczyć powołanie Kosiniaka i Kamysza, którzy są lekarzami i którzy prezesują w partii w dużej mierze rolniczej na Ministra Obrony Narodowej? XD


@chlopak_twojej_matki: tu nie chodzi tylko o to, że masz background zawodowy nie korespondujący w 100% z ministerstwem, które przejmujesz.

Kosiniak i Kamysz to jest przede wszystkim polityk z krwi i kości, który sam budował swoją karierę od początku, wspinając się po szczeblach hierarchii politycznej. Tak jak Bosak
@madziabesos: czy ja dobrze widzę? ta knurzyca jako minister prawie 40mln państwa, odwiedziła jakieś #!$%@? koło gospodyń wiejskich aby się naradzać nad ich działanością? serio? XDDDDD chyba nawet bareja by tego nie wymyślił xd
@bojackHorsemanPatataj Pewnie zwykła miernota, która jedyne co potrafi, to bezrefleksyjnie wykonywać polecenia karakana. Bez PiSu jest nikim, dlatego zawsze będzie wierna partii i prezesowi. Wstawiliby kogoś kompetentnego, to musieliby się z nim liczyć, a tak mają żołnierza, który wykona każdy rozkaz.
@wojtas_mks symetrysto, tu nie chodzi kvrwa o to, że ktoś w partii wciska koleżków na fikcyjne stanowiska w ramach tejże partii, tylko o to, że SEKRETARKĘ morawieckiego wyciągnęli za uszy na stanowisko MINISTRA. MINISTRA ośle ty. Ministra, który ma wpływ BEZPOŚREDNI na twoje, moje i życie milionów.

to nie jest nawet kvrwa "case misiewicz" czy ten mały hary potter będący zabawką macierewicza na chłodne wieczory na fikcyjnych stołkach tylko M I N