Wpis z mikrobloga

Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91. Cała jej kariera polega na tym, że skończyła prawo na uniwerku i rok po studiach dostała pracę jako asystentka morawieckiego.

Dalej już poszło, posadka za posadką z ramienia PiSu aż do 2023 kiedy została ministrem rolnictwa.

W tym samym czasie kiedy ona dostawała kolejne polityczne posady z polecenia morawieckiego, mój kumpel doktor na wydziale elektroniki polibudy przerabiał konsole do gier żeby móc się utrzymać w mieście wojewódzkim xD

Kariera w Polsce. Jak wczoraj przejrzałem jej życiorys to aż mi się kvrwa smutno zrobiło jakim ten kraj jest kvrwa gównem.

#polityka #bekazpisu #polska #bekazpodludzi
bojackHorsemanPatataj - Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91....

źródło: temp_file6931902843552357910

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 11
@Bumelante Jak patrzę na tych ludzi to niedowierzam. Oni nie mają żadnych kompetencji, jedynie ukończone gównostudia i doświadczenie z ciepłych posadek w ministerstwie. Nie potrafią się ubrać, mając pieniądze na stylistów, nie potrafią nawet zapanować nad #!$%@? syfiastego żarcia. Ci ludzie nie potrafią zadbać o siebie, a co dopiero kierować ministerstem xD
  • Odpowiedz
Jak patrzę na tych ludzi to niedowierzam. Oni nie mają żadnych kompetencji, jedynie ukończone gównostudia i doświadczenie z ciepłych posadek w ministerstwie. Nie potrafią się ubrać, mając pieniądze na stylistów, nie potrafią nawet zapanować nad #!$%@? syfiastego żarcia. Ci ludzie nie potrafią zadbać o siebie, a co dopiero kierować ministerstem xD


@Dlkvv: mnie to też nieustannie szokuje, jak ktoś kto nie zarobił nigdy złotówki wykonując poważny zawód, nie prowadził nigdy biznesu
  • Odpowiedz
I Pinokio to ruchał? Co on, jakiś fetysz grubasek ma?


@GrammarNazi: nie mam pojęcia. To już musieliby wyciągnąć dziennikarze kto to jest. Czy to córka sąsiada, kolegi ze studiów, kuzyna, czy chvj wie kto. To już chyba nie te czasy, że się kochanki wciska na stanowiska....... prawda?
  • Odpowiedz
Rozwala mnie powoływanie ludzi na ministra czegośtam, kiedy ich wykształcenie nie jest w ogóle powiązane z tematem, nie mają żadnego doświadczenia, podstawowej wiedzy.


@MeandrycznaMonaterka: to jak wytłumaczyć powołanie Kosiniaka i Kamysza, którzy są lekarzami i którzy prezesują w partii w dużej mierze rolniczej na Ministra Obrony Narodowej? XD
  • Odpowiedz
to jak wytłumaczyć powołanie Kosiniaka i Kamysza, którzy są lekarzami i którzy prezesują w partii w dużej mierze rolniczej na Ministra Obrony Narodowej? XD


@chlopak_twojej_matki: tu nie chodzi tylko o to, że masz background zawodowy nie korespondujący w 100% z ministerstwem, które przejmujesz.

Kosiniak i Kamysz to jest przede wszystkim polityk z krwi i kości, który sam budował swoją karierę od początku, wspinając się po szczeblach hierarchii politycznej. Tak jak Bosak
  • Odpowiedz
@madziabesos: czy ja dobrze widzę? ta knurzyca jako minister prawie 40mln państwa, odwiedziła jakieś #!$%@? koło gospodyń wiejskich aby się naradzać nad ich działanością? serio? XDDDDD chyba nawet bareja by tego nie wymyślił xd
  • Odpowiedz
  • 0
@bojackHorsemanPatataj Pewnie zwykła miernota, która jedyne co potrafi, to bezrefleksyjnie wykonywać polecenia karakana. Bez PiSu jest nikim, dlatego zawsze będzie wierna partii i prezesowi. Wstawiliby kogoś kompetentnego, to musieliby się z nim liczyć, a tak mają żołnierza, który wykona każdy rozkaz.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks symetrysto, tu nie chodzi kvrwa o to, że ktoś w partii wciska koleżków na fikcyjne stanowiska w ramach tejże partii, tylko o to, że SEKRETARKĘ morawieckiego wyciągnęli za uszy na stanowisko MINISTRA. MINISTRA ośle ty. Ministra, który ma wpływ BEZPOŚREDNI na twoje, moje i życie milionów.

to nie jest nawet kvrwa "case misiewicz" czy ten mały hary potter będący zabawką macierewicza na chłodne wieczory na fikcyjnych stołkach tylko M I N
  • Odpowiedz