Wpis z mikrobloga

Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91. Cała jej kariera polega na tym, że skończyła prawo na uniwerku i rok po studiach dostała pracę jako asystentka morawieckiego.

Dalej już poszło, posadka za posadką z ramienia PiSu aż do 2023 kiedy została ministrem rolnictwa.

W tym samym czasie kiedy ona dostawała kolejne polityczne posady z polecenia morawieckiego, mój kumpel doktor na wydziale elektroniki polibudy przerabiał konsole do gier żeby móc się utrzymać w mieście wojewódzkim xD

Kariera w Polsce. Jak wczoraj przejrzałem jej życiorys to aż mi się kvrwa smutno zrobiło jakim ten kraj jest kvrwa gównem.

#polityka #bekazpisu #polska #bekazpodludzi
bojackHorsemanPatataj - Tak tylko jakby ktoś nie wiedział. Anna Gembicka, rocznik 91....

źródło: temp_file6931902843552357910

Pobierz
  • 52
Widziałem wielokrotnie jej występy w telewizji. Np. wczoraj była w TVPiS w programie minęła 20. Matko, jaka to jest prostaczka


@Adaslaw: no ja właśnie pierwszy raz wczoraj w minęła 20 ją widziałem.

Jak powiedziała, że jest rocznik 91 to aż musiałem ją zlustrować, bo jestem w tym samym wieku i miałem wrażenie jakbym oglądał ciocię Grażynę, lat 45, z jakiejś głębokiej wsi na podlasiu. Tak jak piszesz, proste, przaśne do bólu
@bojackHorsemanPatataj: ale w sumie czemu się #!$%@? do wyglądu? Rozumiem pis brak kompetencji i inne kwestie od których krew mnie zalewa, ale dlaczego zamiast dyskusji nad kompetencjami jest dyskusja nad wyglądem, nie wiem ja gruby też być nie lubię, nie podoba mi się to itp, ale co mi grubi ludzie przeszkadzają?

A piszę to dlatego gdyż mam w rodzinie taką osobę, mój rocznik, jest bardzo pozytywnym człowiekiem itp, ale ze wzgledu
Kariera w Polsce. Jak wczoraj przejrzałem jej życiorys to aż mi się kvrwa smutno zrobiło jakim ten kraj jest kvrwa gównem.


@bojackHorsemanPatataj: Mnie to dziwi że kogoś to dziwi, w Polsce od zawsze tak było i jeszcze bardzo długo będzie. Wmówiono wam że wykształceniem i ciężką pracą ludzie się bogacą a tymczasem ludzie robią kariery przez znajomości i dzięki wiedzy za kim nosić teczki. A wy ich jeszcze sponsorujecie xD
W tym samym czasie kiedy ona dostawała kolejne polityczne posady z polecenia morawieckiego, mój kumpel doktor na wydziale elektroniki polibudy przerabiał konsole do gier żeby móc się utrzymać w mieście wojewódzkim xD


@bojackHorsemanPatataj: <prowokacja> Moze na polibudzie jest ciezko, ale po kierunkach zwiazanych z pradem za to mozna gowno zarabiac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na powaznie - juz dawno minely czasy kiedy to KAZDY inzynier