Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: typ od pietruszki był bezczelnym bezbekiem, ten tutaj jest zwyczajnie leniwy i prawdopodobnie jest typem autystycznego trolla (czyli takim o którym każdy wie, że trolluje, ale jemu się wydaje, że trolluje tak dobrze, że odkrycie przez ludzi jego trollowania też jest trollowaniem). To mi bardziej przypomina paczkę, w której gość wysłał stare okulary przeciwsłoneczne i płytę CD-Action, którą wygrzebał gdzieś z dna szuflady.
@aegypius Tru, pamiętam aferę z pietruszka (nie miałem wtedy jeszcze konta), ten facet chciał być, a raczej myślał, że jest śmieszny ale okazało się, że śmieszny to on zdecydowanie nie jest, niemniej jednak, nie posądziłbym go o złe intencje.

Ten z teraźniejszej afery to patrząc po jego postach osoba w spektrum autyzmu, która myśli że jest świetna w trollowaniu innych (jak sam świetnie to wskazałeś), niemniej jednak jego posty są bardzo mocno
@NoweWytyczne Z tymi złymi intencjami to nie wiem. Gdyby typ rzeczywiście chciał zrobić głupi żart, to pod pietruszką by było drugie dno z prawdziwym prezentem albo adnotacja w liście, że to był żart, a prawdziwa paczka przyjdzie następnego dnia.

Co mnie dziwi to to, że organizatorzy przepuścili tego fabiarza. Mikro omiatam wzrokiemi, nie czytam afer i przepychanek, a mimo to jego nick mignął mi kilka razy i kojarzyłem go z trollowaniem. No
@aegypius:

Co mnie dziwi to to, że organizatorzy przepuścili tego fabiarza. Mikro omiatam wzrokiemi, nie czytam afer i przepychanek, a mimo to jego nick mignął mi kilka razy i kojarzyłem go z trollowaniem. No i jaki problem wejść w profil i popatrzeć na posty?

Ponad 300 osób brało udział w tej edycji jak mnie pamięć nie myli, dokładne sprawdzenie wszystkich profili przez 4 osoby by zajęło kupę czasu, a i tak