Wpis z mikrobloga

@Eremites: mam dokładnie te same przemyślenia. Myślał pewnie że czysto zdmuchnie jak powietrzem, a jak #!$%@? proszkiem to już dokończył co miał dokonczyc, wiedząc że #!$%@? za grubo.
Jeszcze to kierowanie strumienia na kobietę. Dobrze że debil #!$%@? jej krzywdy nie zrobil jak te strażackie wieśniaku co skierowali armatkę z wozu w jakiegoś wójta i prawie stracił wzrok
@derylio1: bardzo mnie bawi, jak łatwo ludziom przychodzi nazywanie kogoś wykształconego i swoją drogą mającego jakieś tam dokonania życiowe, debilem.

Zdaję sobie sprawę z poziomu swojej inteligencji i mimo, że nie uważam siebie za super inteligenta, to też nie traktuję siebie jako debila. Co nie zmienia faktu, że zdarza mi się zrobić bezmyślną rzecz, zachować się jak debil.
Braun zasłużył jak najbardziej na konsekwencje swojego czynu, ale nigdy nie powiedziałbym, że
@saikomiki: bzdury gadasz. W zeszłym tygodniu miałem szkolenie ppoż razem z praktyką. Gaśnica CO2, inaczej śniegowa, to ZUPEŁNIE inny typ gaśnicy niż proszkowa. Śniegowa nie zostawia śladów, bo wyrzuca CO2 i przy okazji śnieg w wyniku resublimacji wilgoci z powietrza, ale babka mogłaby nawet bardziej ucierpieć w wyniku oparzenia.
A proszkowa wyrzuca proszek gaśniczy, #!$%@?ąc wszystko wokół.
@marjanoos masz racje on tylko udaje debila, a rzeczywiscie jest cynikiem, który zrobi wszystko aby podlizać sie swojemu elektoratowi.
Pawłowicz też niby ma jakieś dokonania, a zachowuje sie jak sie zachowuje.
To, że ktoś coś osiągnął w cale nie oznacza, że nie jest debilem