Wpis z mikrobloga

hejka :) czy po braniu SSRI łatwiej wam jej nawiązywać nowe znajomości? Biorę od niedawna i w sumie zawsze miałam jakiś lęk przed obcymi ludźmi i rozmową z nimi, zastanawia mnie to czy mi to zniknę i będę bardziej spontaniczna jeśli chodzi o nowe relacje. #ssri #leki #farmacja #depresja #psychiatria #psychologia #cetaxin #przegryw #znajomi #relacjemiedzyludzkie #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
poziom lęku był znacznie niższy więc można tak powiedzieć, że faktycznie potencjalnie było lepiej.
od strony praktyczniejszej nie do końca, bo byłem #!$%@? i to, że mniej się bałem nie sprawiało, że inne czynniki hamujące znikły więc i tak nie miałem znajomych XD

jeżeli to lęk/stres Ci najbardziej przeszkadza to myślę, ze Ci pomoże (niekoniecznie akurat ten lek co masz bo czasem trzeba sporo przerobić aby znaleźć ten który akurat pasuje do
  • Odpowiedz
@Britney16: Rzeczywistość nie jest zero jedynkowa. Możesz mieć np. spektrum autyzmu i kaplica, brak zdrowych relacji, ewentualnie relacje rodzinne lub warunkowe.
  • Odpowiedz
@Britney16: SSRI nie zmieni twojej osobowości. Możesz też mieć fobie społeczna i na tą fobie może w pewnym stopniu działać. Mi po snri o wiele bardziej chce się do ludzi ale potem aktywuje się moja osobowość która mówi po co ci to xd
  • Odpowiedz