Wpis z mikrobloga

Zauważyliście taką zależność że kobiety nie tylko z polski ale ogólnie ze wschodu zazwyczaj wyglądają średnio od 6.5/10 wzwyż - symetryczna twarz, w większości szczupłe, zdrowe włosy i skóra, zadbane - mają zrobione włosy, paznokcie itp. Nie odstaje niczym od zachodnich dziewczyn co często weryfikuje rynek matrymonialny - polskie kobiety mogą sobie przebierać w partnerach zza granicy

Z kolei p0lak wygląda tylko troche lepiej jak rosyjskie mięso armatnie - kartoflany ryj, brak uśmiechu, niski i gruby, antyseksualny, higiena lvl pies itp. Może co najwyżej pisać na wykopie że "p0lki to c00rvy" ale tak naprawdę to jego "szanowanie sie" nie jest z wyboru a z przymusu

polka > polak, zaboli to wielu ale jest to fakt

#blackpill #p0lka #przegryw
iluvmypickle - Zauważyliście taką zależność że kobiety nie tylko z polski ale ogólnie...

źródło: fgsdfg

Pobierz
  • 34
@kocimietka_BB: sam dałeś zdjęcie przeciętnej polki które dalej wyglądają dobrze, a za granicą często wypowiadają się o polkach w samych suprelatywach w przeciwieństwie do p0laka który przez stereotypy z lat dwutysięcznych dalej kojarzy się ze złodziejstwem, tanią siłą roboczą i zapachem szlugów
@lord-nihilus: makijaż to nie jest szpachla a ryj to nie jest obity bok w seacie toledo - jak laska ma problemy ze skórą, niesymetryczną twarz, jest otyła to może co najwyżej wyglądać lepiej niż wcześniej, ale zazwyczaj wychodzi z tego #!$%@? ()

@iluvmypickle: no tak bo makijazem nie dorysowuja kosci policzkowych, kreskami ukrywają ujemny tilt oczu itd, wcale nie modeluja optycznie w ten sposob twarzy XD
Ale dobra, wezmy z yt jakis randomowy trip po Barcelonie, zbaczym jacy tam sie przewijają faceci, pewnie same dwumetrowe czady z 365 dni, prawda? Zobaczmy:
lord-nihilus - @iluvmypickle: no tak bo makijazem nie dorysowuja kosci policzkowych, ...
@iluvmypickle: Ale #!$%@? xD trochę swiata zwiedziłem i np. w porównaniu do większości turkow czy Portugalczyków, Polacy to wręcz chady. Będąc w tamtych krajach (mam 1,92cm) czułem się jak najwyższy mężczyzna w kraju xD Turasi i portugalce to zazwyczaj manleci 173cm wzrostu, większość z brzuchami a u nas wielu młodych ciśnie siłkę a jedyni zapuszczeni faceci w PL to Ci +40 lat, którzy już mają #!$%@?. Według Ciebie jako Polak nie