Wpis z mikrobloga

JAK WY POLACY ZNOWY MOGLIŚIE WYBARAĆ TO SAMO!
Tylko PO/PIS, a przecież była szansa na wprowadzenie katolickiego zamordyzmu pod agendą Moskwy, leczenie wlewami z witaminy C i zatruwanie powietrza węglem!
A później się dziwicie, że ciągle to samo.
Co źle wam tak było za PRL pod powiernictwem Rosji? Źle? Każdy miał pracę, a podatki były niezwykle niskie i proste.

#polityka #sejm #bekazprawakow #konfederacja #bekazkonfederacji
mango2018 - JAK WY POLACY ZNOWY MOGLIŚIE WYBARAĆ TO SAMO!
Tylko PO/PIS, a przecież by...

źródło: wyjazd_grafika_dolne

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@mango2018: Złożyłeś jakiś wniosek do prokuratury o ukaranie Konfy za działalność agenturalną?
no pewnie, ze nie.
Oskarżasz bez dowodów.
Za to pewnie pierwszy lejesz łzy, gdy ktoś tuska nazwie niemieckim agentem

hipokryzja...
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: xD
W demokracji możesz być agentem wpływu na spokojnie. Jest wolność słowa. Plus lepiej tych śmieci monitorować niż zamykać.
Ja strzelam ze sykuski to gòwnojad (terminologia prosto z SVR) a nie żaden agent. Może braun albo Korwin są prowadzeni ale tamten to zwykły frajer
  • Odpowiedz
  • 7
@mango2018 nienawidzę Tuska, zniszczył mi najlepsze lata życia swoimi decyzjami - ale jak patrzę na tą Elite z pod gołębnika na tagu #konfederacja to już niech będzie ten rudzielec, to jest poniżej jakiejkolwiek formy krytyki ze ta partia jeszcze działa legalnie.
  • Odpowiedz
@mango2018 nienawidzę Tuska, zniszczył mi najlepsze lata życia swoimi decyzjami - ale jak patrzę na tą Elite z pod gołębnika na tagu #konfederacja to już niech będzie ten rudzielec, to jest poniżej jakiejkolwiek formy krytyki ze ta partia jeszcze działa legalnie.


@Njal: boli, że niezależne sądy nie klepnęły waszej retoryki o ruskich onucach?
W sumie w świetle prawa to wy popełniacie większe przestępstwo niż rzekomo ci konfiarze, bo to wy oskarżacie
  • Odpowiedz
  • 0
boli


@onucoutkajpysk: Nie. Mnie nie bolą wolne sądy. W tym wypadku to boli mnie totalnie skorumpowane i pozbawione kompetencji służby i prokuratura pod zarządem Pisowskich miernot.

oskarżacie


Ja nie oskarżam, bo od oskarżania jest prokurator. Ja podejrzewam.
  • Odpowiedz
nienawidzę Tuska, zniszczył mi najlepsze lata życia swoimi decyzjami - ale jak patrzę na tą Elite z pod gołębnika na tagu #konfederacja to już niech będzie ten rudzielec, to jest poniżej jakiejkolwiek formy krytyki ze ta partia jeszcze działa legalnie.


@Njal: Tak z ciekawości, co zrobił tusk że zmarnował ci najlepsze lata? Bez złośliwości się pytam :p
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal:

dawaj te decyzje niemieckiego agenta które Ci te „najlepsze lata życia” #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) już zapowiedź jest zacna czekam na danie główne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz