Wpis z mikrobloga

15 minut twittera i czuję takie obrzydzenie do ukraińców że mam nadzieję że protest będzie trwał jeszcze ze dwa lata oraz uszczelnią granicę tak żeby naprawdę przejeżdżała tylko pomoc wojskowa i humanitarna. Dwa lata pomocy, tysiące przyjętych uchodźców, miliardy w przekazanym uzbrojeniu a oni teraz piszą że my ich "zdradziliśmy". Należy chronić nasz rynek za wszelką cenę.

btw. banderafella xD zwierzaki
#ukraina #wojna #rosja #protest
  • 17
15 minut twittera


@kexus512: nie wiem jak teraz ale na początku wojny to ponoć 80 proc. treści "wojennych" na twitter to były z farm trolli i inne fejki
twitter to najgorsze źródło jeżeli nie śledzimy konkretnych osób, tzn,. jest najbardziej obstawione przez boty, trolli, itd..

Nawet 80 proc. wpisów zawierających hasztagi związane z wojną w Ukrainie, które zostały zamieszczone na Twitterze w pierwszych dwóch tygodniach trwania inwazji Putina na ten kraj,
Ukraińska gospodarka ma ogromne problemy, idzie zima, protestująca kacapska agentura skutecznie paraliżuje dostawy całej masy potrzebnych towarów.


@Pantokrator: Myślę że jakby przeprosili za wołyń i przestali nazywać ulice po bohaterach OUN-UPA to by coś pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15 minut twittera i czuję takie obrzydzenie


@kexus512: odsuwając na bok Ukraińców to niestety, ale takie jest główne zadanie mediów społecznościowych; absolutna polaryzacja poglądów i plemienna naparzanka codziennie podsycana kolejną porcją nienawiści
@kexus512: a gdzie tam. Wystarczy zablokować pomoc militarną na godzinę i ZSU razem z SBU zaraz pouczą właścicieli firm transportowych na Ukrainie, że licencję na Europę trzeba mieć, jak Europejczyk.
@BayzedMan:

Fine. Poniedziałek - odprawa w centrali z komisarzem prowadzacym. Ukraina we wtorek przeprasza, w środę onuca nie pamięta, w czwartek żąda linków, w piątek "nie może znaleźć", w sobotę nie o takie przeprosiny chodziło, w niedzielę da capo al fine.