Wpis z mikrobloga

@padobar: Nie guglałem, wysadziło mnie prawie w centrum miasta, a tam starbucks, sheraton... i Bank of Canada. :D Dodatkowo brak napisów po francusku, więc pewnie Toronto, nazwa ulicy na tabliczce i już z górki. Mimo to, chwilę mi zajęło tak dokładne namierzenie miejsca.
@padobar: U mnie tak samo, zawsze 3 z 5 zagadek to Australia, USA, Rassija albo kanadyjskie lasy. Brazylia też często wypada. I tak za najlepszy strzał uważam pomyłkę o 1,5 km na autostradzie pod Seulem (a nie znam koreańskiego!). W Japonii było łatwo, bo znam japoński. Najfajniejsze miejsce, w którym mnie posadziło, to punkt widokowy Kalula na Hawajach. Dziś wyrzuciło mnie też prosto pod pomnik Lenina w Jekaterynburgu. Matuszka Rassija in
@Siganiv: mnie w rosji raz wyrzuciło w miejscu, w którym mogłem się przesunąć o jedno pole i potem wrócić. nic więcej xD do tego wszędzie śnieg i tylko jakaś cerkiew i chałupy

teraz mi się udało trafić 18m, ale korzystałem z gugla - bawiłem się tak jakby mnie gdzieś wywaliło i miałbym tylko komórkę