Wpis z mikrobloga

Dzień bez myśli magicznych to dzień stracony
Samotność jest jak jak rąk złośliwy , każdego dnia zabija mnie od środka
A teraz jeszcze się rozchorowałem więc chwilowa przerwa od jednego co w życiu sprawia mi ulgę w cierpieniu czyli silowni :/
W tym marnym nastroju robię sobie plany na przyszły rok :
1) kupno kolejnej nieruchomości- tym razem chce by była wypasiona minimum 4 pokoje
2) kupno nowego auta - takiego by głupie szony propsowaly
3) wejście na pierwszy cykl SAA
4) zagadywanie dziewczyn dosłownie wszędzie(poza siłownia)

A jak to u Was wygląda? Macie jakieś plany na przyszły rok?
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #depresja #samotnosc #magik #hipergamia #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #redpill
  • 20
  • Odpowiedz
@Maxior99 ciesz się że potrafisz zarobić sam na siebie, że jesteś samodzielny. Kobiety przychodzą, mówią że cię kochają a następnego dnia zmieniają zdanie bo poznały kogoś innego. Tyle jest warta miłość kobiety w dzisiejszych czasach. Ja w wieku 34 lat ciągnę rentę i mieszkam z rodzicami emerytami. Nie mam żadnych szans na własną rodzinę. Nie mam żadnych planów.
  • Odpowiedz
  • 1
@StanMarsh93: tak finansowo wiedzie mi się bardzo dobrze ale życiowo nigdy nie było gorzej
@dziobnij2 trzymaj się miras (,)
Tak, wiem cieszę się z tego co mam tylko tak naprawdę gdy nie masz tego z kim dzielić to traci swoją wartość.
Samotnosc zabija od srodka - ja prawdopodobnie przez cały weekend nawet ust nie otworze ...
  • Odpowiedz
  • 0
@StanMarsh93: mają rodziny ... Jak uda się ustawić raz na kilka miesięcy to jest sukces
Poza tym takie spotkania tylko pogłębiają u mnie depresję- nie czuje się gorszy od nich ,a z jakiegoś powodu to mi się nie udało....
  • Odpowiedz
  • 7
@o0kizzle0o: co to za #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem w kilku związkach i wtedy byłem naprawdę szczęśliwy
Teksty typu Znajdz szczęście w sobie to bełkot
Nie da się-a przynajmniej nie jest to normalne - być szczęśliwy będąc samemu, człowiek potrzebuje bliskości to jest elementarna potrzeba tak jak potrzeba zaspokojenia głodu
  • Odpowiedz
@Maxior99 tak, związek się rozpadł i co. Byłeś szczęśliwy? :) uzależniłes swoje szczęście od innej osoby i to że inni dają nam szczęście to prawdziwy bełkot. Jeśli nie będziesz szczęśliwy sam z sobą, nikt nie będzie szczęśliwy przy tobie.
  • Odpowiedz
@Maxior99 to że ma się depresję nie jest niczym wstydliwym.jak człowiek ma problem z samochodem idzie do mechanika, jak boli go ząb to do dentysty jak jest nieszczęśliwy z sobą to do terapeuty. Nie ma w tym nic strasznego a jakość życia podnosi się nieporównywalnie. Nie jest to ani łatwe ani przyjemne, ale z własnego doświadczenia wiem, że warto bo byłem w tym samym miejscu co Ty.
  • Odpowiedz