Wpis z mikrobloga

via Android
  • 12
@hoodoovoodoo planowałem kupić ser, pomidory, smietane i czosnek a przy okazji wziąłem mleko i dwa ciasteczka

@SzycheU @PozdroPocwicz ale co tu jest keto czy jakiegoś odchudzającego? xD pomidory, ser, śmietaną i czosnek to jakieś uber dietetyczne i specjalistyczne produkty? Przecież to najnormalniejsze, podstawowe produkty w każdej kuchni, do tego najtańsze jakie były xD
I dwa ciasteczka po 3 złote, a że napis keto to się macie czego uczepić xD Jakbym wziął dwa
planowałem kupić ser, pomidory, smietane i czosnek a przy okazji wziąłem mleko i dwa ciasteczka


@krucjan: I co planowałeś z tego ugotować? Bo można najwyżej sałatkę dorobić do obiadu w innych zakupach.

Spróbuj kupić mąkę, wodę, drożdże, kurczaka, kapustę pekińską, keczup, jogurt, pomidora i czosnek. Gwarantuję, że zmieścisz się w 50zł i będziesz mieć z tego 4-6 ekwiwalentów kalorycznych kebabów. A jak dorzucisz z 5zł na gotowe mieszanki przypraw to może
via Android
  • 2
@hoodoovoodoo

Spróbuj kupić mąkę, wodę, drożdże, kurczaka, kapustę pekińską, keczup, jogurt, pomidora i czosnek


Ale po co mam to kupować, skoro ja potrzebowałem sera, pomidorów, śmietany i czosnku, nie czaje xD
I jakie plany to jest raptem garść podstawowych produktów których mi zabrakło w kuchni a ty wymyślasz jakieś wielkie planowanie i ekwiwalenty kaloryczne xD akurat właśnie według tego co piszesz to ja powinienem kupić 20kg ryżu i się cieszyć że mam