Wpis z mikrobloga

@Dzia-do-stwo to jest miód dla moich oczów. Teraz trzeba poszukać czy da się takie cacka tanio sprowadzić i cyk na legalu do SCT każdego zachęcam na kupno takiego wozu ( ͡ ͜ʖ ͡) młodszymi autami zabraniają to pora się przesiadać na starsze
@Lardor nie umiem tłumaczyć dzieciom dlaczego są głupie, ale sam fakt, że gdy coś ci się niepodoba ty masz jakieś mokre fantazje by zrobić coś po złości na przekór i to szkodząc sobie powinien dawać do myślenia.

Nie wspomnę nawet, że nawet gdybyś za darmo dostał taki zabytek to sprowadzenie go kosztowałoby więcej niż jakieś pospolite wozidło które łapie się w normy sct, ale umysł biedaka nie bierze się z powietrza (no
Czy mieszkańców Warszawy by ucieszyło jak by taki pojazd na żółtych blachach wjechał do sct?!


@Lardor: mieszkańców Wawy zadowoli jak będzie po prostu #!$%@?ł :)
@Anakee muszę do was wpaść znów ( ͡ ͜ʖ ͡) kocham jak ktoś mi mówi jak mam żyć. Na szczęście mam dużo kolegów graciarzy w wawie chociaż by grono poloneziarzy i wartburgowcow. Ah zapomniał bym Gargamel legalnie wjedzie do tej strefy toksyczny chamie.
@To_ja_moze_pozamiatam nie mam nic do ludzi który mi czegoś nie zakazują. A tu proszę uszami ludzie klaszczą bo nie mogę wjechać. Jeszcze nie spotkałem wegana który zabraniał by mi jeść mięsa na tym polega tolerancja a nie zakazywać i #!$%@?.
@To_ja_moze_pozamiatam przecież ja nikomu niczego nie bronię. Okazuje się że skoro używam starego auta jestem bardziej eko niż ten ktoś kto wymienia wozy co chwilę. Wiesz ile syfu idzie do atmosfery by wyprodukować jednego elektyka? Więcej niż ja spalin przepale w swoim aucie w ciągu roku. Spojrzymy prawdzie w oczy ze to gadanie o ekologii jest przykrywką
Spojrzymy prawdzie w oczy ze to gadanie o ekologii jest przykrywką


@Lardor: ale każdy o tym wie i dalej popieramy SCT. trzeba jakoś zrobić miejsce i kryterium ekonomiczne jest świetne.
@Anakee yhm popieracie do czasu jak pilnie nie będziesz musiał czegoś autem w rejonie tej strefy załatwić. Chociaż by ktoś bliski w spisztalu. Klaskaj dalej uszami eko komuszku