Wpis z mikrobloga

Powinni jechać ci którzy dla Sprawy nic nie zrobili. Ja ukrofilem nie jestem ale swoje wpłaciłem. Niech przydadzą się ci którzy byli bezwartościowi.


@perla-nilu: Ja myślę dokładnie odwrotnie - powinni jechać ci, którzy wozili sprzęt na Ukrainę, wpłacali pieniądze itd. Z niewolnika nie ma pracownika a te osoby już potwierdziły swoją motywację i gotowość do działania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powinni jechać ci którzy dla Sprawy nic nie zrobili. Ja ukrofilem nie jestem ale swoje wpłaciłem. Niech przydadzą się ci którzy byli bezwartościowi.


@perla-nilu: O to to.
Niech wielcy patrioci, którzy nie chcieli wysyłać pomocy i broni sami wsiądą do tych gratów t-72 i pojadą bronić granic w tym złomie. Nie chcieli zniszczyć rosji rękami Ukraińców, to niech pokażą jak to sami robią
@perla-nilu: @BayzedMan
Ja naprawdę staram się zrozumieć o co wam chodzi, ale nie potrafię.

Co wam ta Polska zrobiła, że po wysłaniu połowy sprawnej artylerii(kraby, goździki, grady), połowy sprawnych czołgów(t72, pt91, leopard2), połowy sprawnych bwp(okolo 600 bwp 1) - jeszcze macie jakieś pretensje i byście chcieli do tego polskiej krwi?

Bo o setkach tysięcy ton pomniejszego szpeju nawet nie ma co wspominać.

Dość, pretensje proszę kierować do pana bidena i pana
Co wam ta Polska zrobiła, że po wysłaniu połowy sprawnej artylerii(kraby, goździki, grady), połowy sprawnych czołgów(t72, pt91, leopard2), połowy sprawnych bwp(okolo 600 bwp 1) - jeszcze macie jakieś pretensje i byście chcieli do tego polskiej krwi?


@Honorowy_dawca_mysli:
Mówi się o 25% leżekowanego sprzetu, 32% czołgów z czego wszystkie prawie to starocie.
Transportery, rossomaki, kraby zostały im sprzedane zwyczajnie za hajs.

I btw, nie gadaj rusku o polskiej krwi, bo to obrzydliwe
@BayzedMan:

Mówi się o 25% leżekowanego sprzetu, 32% czołgów z czego wszystkie prawie to starocie.

xD po raz pierwszy

Transportery, rossomaki, kraby zostały im sprzedane zwyczajnie za hajs.

xD po raz drugi

I btw, nie gadaj rusku o polskiej krwi, bo to obrzydliwe z twoich ust.

xD po raz trzeci, wściekły ukraincu.

Weźcie już się odj*bcie od nas. Jeno dej, dej, dej.
Jak daliśmy to nie tyle, jak daliśmy to stare, jak daliśmy to zapłacili. Ani jedno z tego nie jest prawdą.


@Honorowy_dawca_mysli: Ponad 50 KRABów to był podarunek, potwierdzał to Wolski z jakimś wojskowym.
A Ukraińcy dodatkowo zamówili w HSW chyba ok 30 szt., za kasę z Unii, ale jeszcze wszystkich nie dostali bo się produkują.