Wpis z mikrobloga

Ostatni raz sprawdzałem max na klate w marcu i przy 73kg było to 85kg bez jakiejś walki. Obecnie wróciłem do wyciskania bo tak słabo żeby tyle wyciskać, więc dodalem sobie wyciskanie sztangi z pauzą i opuszczam około 3 sekundy i na dole 1 sekunda przerwy. Idzie mi całkiem nieźle, trochę już ćwiczę bo to już 21 miesiąc leci i chciałbym już te 100 mieć za sobą, nauczyłem się robić leg drive bo ostatnim razem jak robiłem 85 to nogi nie pracowały w ogóle. Mam nadzieję, że pod koniec tego roku jak jeszcze doszlifuje technikę i siłę to się uda I się z wami tu podzielę ( ͡º ͜ʖ͡º) najgorsze jest to, że wryłem sobie to w głowę że wycisnę i presja jest wysoka. Nigdy nie był to mój cel, ale slabo tak ćwiczyć długo i nie wycisnąć tej stówki. Trzymajcie kciuki i za parę tygodni dam znać. #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 3
@knurku: Ja też jestem teraz na podobnym etapie. Wyciskam 77.5 x5 - zrobiłem w tym tygodniu maxy i wyszło 87,5kg - mam wrażenie że 90kg było w zasięgu ale nie chciałem ryzykować bo 87,5kg szło tak na styk. Fajnie by było mieć ten trzy cyfrowy wynik