Wpis z mikrobloga

Ponad 60% facetów na wykopie uważa, że kobieta musi spełniać potrzeby seksualne mężczyzny w związku.

Tylko 5% kobiet też tak uważa. Ponad 94% pań sądzi, że spełnianie potrzeb seksualnych faceta to nie jest ich obowiązek nawet w małżeństwie.

Co wy na to?

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn
Pobierz WielkiNos - Ponad 60% facetów na wykopie uważa, że kobieta musi spełniać potrzeby sek...
źródło: temp_file2391861072220274618
  • 235
@Feministka2000 dla niektórych ma związek z miłością, a dla niektórych nie ma. Wiadomo ludzie bywają różni, ale akurat seks z miłości jest świetny. Także jak najbardziej może mieć powiązanie z miłością, ale nie musi, nie w każdej sytuacji.
Ponad 60% facetów na wykopie uważa, że kobieta musi spełniać potrzeby seksualne mężczyzny w związku.


@WielkiNos: czekaj, ta ankieta była na serio? XD Przecież to pytanie jest tak absurdalne, że kliknąłem "tak" na takiej samej zasadzie, jak zrobiłbym to pod pytaniem o konieczność eksterminowania osób lubiących sernik z rodzynkami albo ustawowy obowiązek chodzenia do kościoła. No zlituj się xD
Patrząc po liczbie komentarzy (czytać mi się nie chce) pewnie wdałaś się
na jakiej zasadzie placa to mezczyzni


@zimno_mi: Jak kobieta żyje na emeryturze 20 lat, mężczyzna 7, mimo że wpłacał wyższe składki to tez pośrednio beneficjentem jest mężczyzna - bo zza grobu może się cieszyć, że jego vitaminka żyje jak królowa za jego kasę. Jak kobieta jedzie na Erazmusy - to Mirek budowlaniec też jest pośrednim beneficjentem - bo nosząc cegły w lipcowym upale może się cieszyć, że julka z jego klasy
Pobierz 7160 - > na jakiej zasadzie placa to mezczyzni

@zimno_mi:  Jak kobieta żyje na emery...
źródło: mezczyzno
@7160: wsrod znajomych mam wiecej kolegow na erazmusach niz kolezanek. Na erazmusy jada bogate osoby - bo z czegos tam trzeba sie utrzymac jeszcze. :) bo na to wychodzi ze ja tez sie skladam tak samo jak mirek budowlaniec - czy czym bydowlaniec bierze 50% pod stolem, a ja odprowadzam podatek z calej wyplaty.

I nie pisz mi o nierownosciach w emeryturach, bo kobiety ktore rodza emerytur jeszcze nie pobieraja, a
@Cadfael skoro takie sobie wnioski wysnułaś z moich wpisów to ¯_(ツ)_/¯ To nie pierwsze miejsce gdzie robię sobie szum i nie takie rzeczy czytałam. Nic nowego. Wszędzie to działa identycznie.
Dlatego walą się z każdym jednym czadem na apkach randkowych który jest 8/10 i pisze do nich "mam wolny wieczór, przyjedź" xd?


@Dietetyq: Robią to, bo wiedzą, że z tego związku nie będzie. Nie walą się z tymi chadami przez nie wiadomo ile lat. Gdyby weszły z tymi chadami w związek, to od chada też by im się odechciało seksu. I teraz kwestia tego, czy chad ma osobowość i wartości dla
dla niektórych ma związek z miłością, a dla niektórych nie ma. Wiadomo ludzie bywają różni, ale akurat seks z miłości jest świetny. Także jak najbardziej może mieć powiązanie z miłością, ale nie musi, nie w każdej sytuacji.


@KtosCosPoCos: Tak tak. Chodzi oczywiście o grupę kobiet (i może w innych miejscach meżczyzn) którzy zaznaczają opcje niepodobające się wykopkom.
A ja na to, ze nikt nic nie musi ale wydaje mi się, ze wchodząc w związek oby dwie strony czują pożądanie i w jakimś stopniu egoistycznie chcą te pożądanie uskutecznić. Przecież nikt nie wchodzi w związek wyłącznie z sympatii do kogoś.


@MxS89: Spora część kobiet 30+ nawet nie lubi swoich mężów i szukają ukojenia na takich grupach.
@Dietetyq: Przez tysiące (albo i miliony - w przypadku innych gatunków) lat to w interesie strony żeńskiej było utrzymanie związku monogamicznego, bo w momencie przyjścia potomstwa, czy chociaż ciąży, była ona praktycznie wykluczona jako partnerka dla innego. W jej interesie leżało zadbanie o warunki domowe, tak żeby partner mógł zatroszczyć się o zasoby niezbędne do wychowania potomstwa. To w interesie strony męskiej było mieć jak najwięcej partnerek. Powyższe wynikało głównie z
@WielkiNos i mają rację - nie muszą i nie muszą być w małżeństwie. Tylko ciekawe czy są świadome, że to może (teoretycznie) z nich zrobić winnymi rozwodu.
i mają rację - nie muszą i nie muszą być w małżeństwie. Tylko ciekawe czy są świadome, że to może (teoretycznie) z nich zrobić winnymi rozwodu.


@artrac: w polskim prawie chyba jeszcze nie było orzeczenia, że winną stroną jest strona niechcąca seksu. W dostępnych są tylko za obustronną winą.

Pożycie małżeńskie oznacza całokształt więzi ekonomicznych pomiędzy małżonkami, wspólne miejsce zamieszkania oraz wspólne prowadzenie jednego gospodarstwa domowego, wzajemne zaspokajanie potrzeb życiowych oraz