Wpis z mikrobloga

#sejm
Najlepsze co mogło się stać to te transmisje
Koniec podejmowania decyzji przez stare baby na podstawie partyjnej telewizji i laurek
Teraz młodzi wszystko widzą na żywo bez montażu, świadomość polityczna ludzi właśnie wzrosła o 1000% Tak jak to powinno być w cywilizowanym świecie
  • 55
  • Odpowiedz
@Variv zaczęły się pojawiać na YouTube i wydaje mi się że duża część osób ogląda bo algorytm to podsuwa, a komu by się chciało wchodzić na stronę sejmu i tego szukać. 300tys osób to dość dużo, chyba nawet jedne z najwyższych wyników na polskim YouTube.
  • Odpowiedz
ale te transmisje leciały od zawsze xd ogląda je niecałe 300k ludzi, w skali kraju to jest nic


@tomaszk158: nic? XDDD to jest oglądalność w danej chwili. Zobacz ile wczorajszy live ma wyświetleń, 4 miliony. Dzisiejszy dobije pewnie do 7-8. To jest nic? Polska ma 37 milionów, 7 milionów to nieletni, więc 4 miliony z 30 to jest bardzo dużo.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Nie udawaj że wiedziałeś: Teraz młodzi wszystko widzą na żywo bez montażu, świadomość polityczna ludzi właśnie wzrosła o 1000% Tak jak to powinno być w cywilizowanym świecie.
Piszesz o sobie, świadomość wielu ludzi nie wzrosła bo jest na takim samym poziomie, oglądali sejm zanim to było modne.
  • Odpowiedz
@cedric: @arais_siara Były były, tylko debata na sali plenarnej była #!$%@? warta jak i tak decyzje były podejmowane na Żoliborzu i wprowadzane po nocach, równie dobrze można było oglądać streama z karmnika dla ptaków
  • Odpowiedz
@agdybytak: skoryguj obliczenia, bo sporo nieletnich też to ogląda to po pierwsze. Po drugie natomiast ja sam oglądałem najpierw w robocie, potem w aucie na telefonie a potem w domu na TV więc nabiłem 3 wyświetlenia :) Dla porównania z tymi czterema milionami dodam, że mecz Polska - Arabia Saudyjska na ostatnim mudnialu oglądało 9.6mln ludzi.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Ok, w ogóle myślę że to buduje obywatelskie społeczeństwo, najgorszym co mogło być to jak ludzie mieli gdzieś politykę, sejm oglądały tylko stare dziadki.
Ja jestem tak stara że pamietam jak przyznanie się do interesowania się polityką wśród swoim młodych znajomych, nawet wykształconych albo nie daj boże oglądania obrad sejmu było na maxa cringowe. Trzeba było to ukrywać.
A teraz wszyscy to robią niemal.

Tak samo jak co 30 osoba
  • Odpowiedz
i były obrzydliwym gównem a zmiana nastąpiła właśnie teraz


@Kroledyp: Nie, nie nastąpiła żadna zmiana, zawsze miały jakąś oglądalność, a za miesiąc zacznie się nudna praca i mniej orania PISu bo nikt nie ma na to czasu i oglądalność spadnie.
  • Odpowiedz