Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy, które mieszkanie dla singla bo nie mogę się zdecydować ( ͡º ͜ʖ͡º)
W tym mniejszym będzie więcej światła już od południa. Różnica 220 tys.
Północna ściana jest zastawiona sąsiednim blokiem (mowa o oknach w większym mieszkaniu). W tym większym planuję zrobić dwa północne pokoje zamiast trzech.

Jakbym kiedyś potrzebował większe dla rodziny to chyba łatwiej byłoby sprzedać to mniejsze...
Z drugiej strony miałbym na zapas.

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci
nick230 - Dobra Mirasy, które mieszkanie dla singla bo nie mogę się zdecydować ( ͡º ͜...

źródło: Screenshot 2023-12-06 at 17.59.15

Pobierz

Które mieszkanie lepiej?

  • Mniejsze 30.1% (37)
  • Większe 69.9% (86)

Oddanych głosów: 123

  • 24
  • 0
@lexico: Nie jest raczej problemem. Problemem jest niepewna lokalizacja, gdzie budują kilka rzeczy wokoło i niekoniecznie będzie mi się podobało tam mieszkać całe życie i pytanie, czy łatwo będzie sprzedać takie duże mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nick230: na 18m salonie nie upchniesz więcej niż tam jest narysowane. W każdym razie zapomnij o jakichś regalach/witrynkach etc. Sama sofa, stół, aneks i szafka rtv. Dupy nie urywa ani jedno ani drugie, pytanie tez gdzie są grzejniki :P No ale nie ma mieszkań idealnych - jeśli kombinacja lokalizacji/ceny ci odpowiada to bier
czemu?


@nick230: bo na takich 17m2 nie urządzisz samego salonu, a gdzie tu miejsce na kuchnie? Coś takiego to się nadaje do kawalerki pod wynajem krótkoterminowy, a nie do życia
@nick230: Nie bierz nawet na poważnie tych postów pod tym wątkiem, bo dla wykopków minimum to 4-pokoje, co najmniej 80m, salon 30m, trójstronne, na ostatnim piętrze, przy metrze i z widokiem na park wchodzi tylko w grę.

Oba układy są raczej nieudane i niewiele zmian można wprowadzić, które taki stan rzeczy zmienią. Natomiast jeśli nic innego nie wchodzi w grę i miałbyś się na coś decydować to pytanie czy możesz sobie
ktoś dobrze wspomniał, jeśli nie ma podłogówki tylko grzejniki to się zorientuj gdzie są, bo potem nie umeblujesz.