Wpis z mikrobloga

Potrzebuję patent na udane spotkanie/randkę z Azerbejdżanką. Podoba mi się. Chciałbym może i coś więcej. Pisząc z nią już sama naciska na spotkanie i jest bardzo miała, jak anioł. Wywiad zrobiłem i nic nie dowodzi, że ma chłopaka. Nie poznałem jej na portalu randkowym. Chce uczyć się polskiego też. Mamy kilka wspólnych zainteresowań. Dobrze nam się rozmawia. Rzeczywistość w realu zweryfikuje jak się z nią spotkam jaka jest na serio. Ktoś z Was ogarnia się w kobietach zza granicy i podrywie takich? Ma doświadczenie? Czy może w Azerbejdżankach bardziej jak podejść do takiej kobiety i się wkupić w jej troski? Typu jak z płaceniem za kawę, eskalacją dotyku na pierwszym spotkaniu czy kwiatku na powitanie

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polska #randkujzwykopem #azerbejdzan #zwiazek #znajomosc #podrywajzwykopem #samotnosc #kobiety #kawa #podryw #seks #pua
  • 14
@alekspol: bądź po prostu pewny siebie, naoewno nie bądź służalczy bo żadna kobieta tego nie lubi. Nawet te najbardziej ciche szare myszki zawsze mówiły że najbardziej imponowała im moja pewność siebie, tylko nie pomyl z arogancją
@alekspol: spotykałem się z azerką przez kilka miesięcy. Ogólnie wstydzą się okazywać uczucia publicznie, ale w sytuacjach sam na sam są bardzo namiętne i zrobią wszystko na co masz ochotę. Różnice kulturowe są spore, ogólnie lubią być uległe i nie tolerują przejawiania jakichkolwiek oznak uległości ze strony mężczyzny. Ty musisz ją prowadzić i ustalać co i jak. Tak jak ktoś napisał wcześniej uważaj na azerów jeśli jakiś zna i ma z