Wpis z mikrobloga

@Theos: a w sumie co Cię obchodzi kogo i co liczą prawaki?
Prawakow czas i prawami w wolność, to mogą robić co chcą.
Cóż, większym bólem tyłka niż ten prawakow o murzynow, jestbol tyłka postępowych o ból tyłka prawaków xD
  • Odpowiedz
Cóż, większym bólem tyłka niż ten prawakow o murzynow, jestbol tyłka postępowych o ból tyłka prawaków xD


@onucoutkajpysk: czytam już chyba 5 wpis, o tym jak prawaki liczą murzynów i ojesu faszyzm, jeszcze nie widziałem wpisu z liczeniem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 7
czytam już chyba 5 wpis, o tym jak prawaki liczą murzynów i ojesu faszyzm, jeszcze nie widziałem wpisu z liczeniem ¯\(ツ)/¯


@Kajtosz: teraz czytasz kontrreakcję. Nad ranem gorące były pełne wyliczeń typu @supra107, który nawet w jednym komentarzu 300 plusików zgarnął za analizę.
  • Odpowiedz
@Theos: beka z prawaków? Przecież to lewactwo wymyśliło i pcha całe te ideololo o reprezentacji (ang. representation) kolorowych, dżenderowych, czy homoseksualnych we wszelkich dziełach kultury (filmy, gry, etc.), zawodach (ale tylko tych prestiżowych/dobrze płatnych), oraz instytucjach. A gdy się "nie zgadza", to kwik, że rasizm i dyskryminacja.

Część normalnych ludzi jedynie dała się wciągnąć w te #!$%@?, i tak jak lewactwo patrzyło czy tych z-założenia-uciśnionych "nie brakuje", tak teraz inni
  • Odpowiedz
haha nie bo ty! ale mu powiedziales macius, na neuropie pewnie swieto macie ze znowu was zastapili murzynami i napluli wam w morde?


@OskarDeveloperski: jakich nas? ja nie jestem ani obywatelem Stanów ani białym człowiekiem. Jestem Polakiem, Słowianinem, których te białasy, którym tak chętnie robicie loda z połykiem, przez większość historii uważali za podludzi zasługujących na najgorszy los (w przypadku Niemców) lub "kolorowych" o mniejszych prawach niż "normalny człowiek" (w przypadku
  • Odpowiedz