Wpis z mikrobloga

Jeszcze nigdy nie miałem tak potężnej weryfikacji #blackpill jak w ostatnich dniach.
Mam bliskiego kolegę, który prawie dwa lata jest bez dziewczyny. Jest to ogólnie jedna z najbardziej uczciwych, lojalnych i po prostu w porządku osób jakie znam. Można na niego zawsze liczyć, a jego główne wymagania co do dziewczyny, to żeby nie miała przebiegu jak auto w dieslu i żeby po prostu była normalna, szuka takiej #szaramyszkadlaanonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i okazało się, że moja dziewczyna ma bliską koleżankę, która w sumie też jest wolna. Ostatnio dał jej kosza chłopak, z którym miało być coś więcej, ale jej zaproponował seks bez zobowiązań, bo chciałby też obracać koleżanki, no i w sumie jedzie na erasmusa. A no i jest też ćpunem XD
W ten weekend spotykały się w naszym mieście to uznaliśmy, że to idealna okazja na podwójną randkę, a może coś z tego będzie.
Na samej randce było lepiej niż mógłbym oczekiwać, trochę trzeba było na początku pociągnąć rozmowę, ale po kilku drinkach zaczęli gadać sami, a z pubu wyszli w sumie przytuleni. Dziewczyna mówiła, że bardzo jej zaimponowało jaki jest szarmancki i szczery oraz przyznała, że mało jest takich chłopaków. A on przy późniejszym piwku, kiedy dziewczyny już poszły, powiedział że "A może to faktycznie prawdziwa szara myszka...?".
Dzień później, kiedy ta koleżanka wróciła już do swojego miasta, okazało się, że poszła się spotkać z tym gościem, który zaproponował jej ten super układ. I kiedy usłyszał o tej podwójnej randce i moim koledze to zrobił się zazdrosny i powiedział, że on jednak chce z nią być. A może odmieniło mu się, bo się okazało, że go nie przyjęli na erasmusa i musiał zmienić plany, kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i tutaj następuje moja największa weryfikacja na temat #logikarozowychpaskow bo ona zamiast dać mu kosza i nawet nie brać go pod uwagę, to skacze cała z radości, że jednak mu się odmieniło i w głębi duszy wiedziała, że on chciał z nią być, tylko potrzebował do tego dojrzeć.
A mojemu koledze jest wdzięczna, za bycie zapalnikiem do jej związku z tamtym xD
Ja nawet nie wiem czy mu to mówić - boję się, że całkowicie zatraci dobre zdanie o kobietach, z drugiej strony pewnie zapyta jak wygląda sytuacja i coś wtedy będę musiał mu powiedzieć.

#zwiazki #zalesie #przegryw
  • 38
@kiedys_bede_bogaty: kobiety takie po prostu są. Ona dalej kochala tego gościa i nawet jak by twój kumpel był giga chadem to nic by z tego nie było, wystarczy mu to uświadomić. Jeśli gościu jest w porządku to w końcu znajdzie szaramyszke. Nie ma co generalizować że to tylko laski są złe, bo wielu facetów też tak postępuje. Z uczuciami nie wygrasz chociaż by były bardzo nieracjonalne
Jest to ogólnie jedna z najbardziej uczciwych, lojalnych i po prostu w porządku osób jakie znam


@kiedys_bede_bogaty: Po tym deskryptorze już jest wiadome, że powodzenia brak - ponieważ dla przeciętnej #p0lka brak arogancji, chamstwa, grubiaństwa a w skrajnych przypadkach wyroku w zawiasach = słabość = słabe geny = chorowite potomstwo.

chłopak, z którym miało być coś więcej, ale jej zaproponował seks bez zobowiązań, bo chciałby też obracać koleżanki, no i w
Ja nawet nie wiem czy mu to mówić - boję się, że całkowicie zatraci dobre zdanie o kobietach


@Dietetyq: Praktycznie każdy kto się po tym rynku porusza ma dokładnie takie zdanie. Jedyna sposobność, żeby mieć inne to albo bardzo szybko wejść w stały i ciepły związek albo w całości się z tego wypisać, nie uczestniczyć i żyć marzeniami.

Ewentualnie urodzić się w kraju / małej społeczności gdzie istnieje poszanowanie tradycyjnych schematów.
@Tetsuya: to że ty nie możesz znaleźć to nie znaczy że ktoś inny nie znajdzie. Jakoś ludzie się parują od wieków. Ja już nie mogę z waszym blackpillem. Jak będziesz miał takie podejście do życie to na pewno nie znajdziesz nikogo wartościowego.
@kiedys_bede_bogaty: nauczka też dla ciebie, żeby nie parować dobrych chłopów z wdowami po chadach. Haha chad, julka wykopek. No niestety zjawisko jest prawdziwe i ta twoja koleżanka dosłownie w każdej chwili mogłaby "wrócić" do badboya.

Twój kolega miał szczęście, że tak szybko to nastąpiło bo jest wielu chłopów którzy bardzo dużo zainwestowali w związek a laska znika bo jej ex się odezwał.

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobieta-porzucona-przez-samca-alfa-kobieta-zniszczona/